Darbuotojų ugdymas ir motyvavimas konspektas


Darbuotojų ugdymas ir motyvavimas 4 TEMA. Orientavimas, mokymas ir ugdymas. Orientavimas. Penki mokymo etapai. Mokymas. Darbuotojų ugdymo programos. Ugdymo programų tipai. Suaugusiųjų mokymosi ypatumai. Mokymo tikslai ir metodai. Mokymo tikslų paskirtis. Mokymai darbo vietoje. Tinkamai apibrėžti mokymo tikslai turi atspindėti informaciją apie. Ugdymas darbo vietoje. Mokymai už darbovietės ribų. “just-in-time” mokymai. Mokymo vertinimas. Savikontrolės klausimai.

Tobulėjimas yra bendra darbuotojo ir kompanijos atsakomybė, pagrįsta tarpusavio bendradarbiavimu. Kiekvienas dirbantysis pats atsako už savo asmeninį ar profesinį tobulėjimą. Jis privalo nusistatyti savo asmeninius tobulėjimo poreikius, pasirinkti mokymosi strategiją, ją įgyvendinti ir įvertinti rezultatus. Vadovas atsako už kompanijos prioritetų išaiškinimą, patikrina, ar asmeninio tobulėjimo tikslai atitinka darbo reikmes, užtikrina nuolatinį ir aktyvų instruktavimą bei grįžtamąjį ryšį ir ieško asmens mokymosi ir tolesnio tobulėjimo galimybių. Kompanijos tikslas yra teikti darbuotojams pagalbą, skiriant reikiamus išteklius, paramą ir paskatas siekti tobulėjimo bei užtikrinant nuolatinio instruktavimo ir grįžtamojo ryšio sąlygas. Sėkmė priklauso nuo suvokimo, kad tobulėjimas yra nuolatinis procesas, reikalaujantis iš darbuotojo aktyvių pastangų, ieškant tobulėjimo galimybių. Nuolatinis mokymasis padeda užtikrinti ir asmeninį, ir profesinį tobulėjimą.

  • Microsoft Word 30 KB
  • 2014 m.
  • 15 puslapių (5018 žodžiai)
  • Universitetas
  • Monika
  • Darbuotojų ugdymas ir motyvavimas konspektas
    10 - 4 balsai (-ų)
Darbuotojų ugdymas ir motyvavimas konspektas. (2014 m. Lapkričio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbuotoju-ugdymas-ir-motyvavimas-konspektas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 19 d. 22:03
×