Darželinukų fizinis ugdymas


Fizinis ugdymas darzelyje. Fizinio ugdymo procesas. Darzelinuku lavinimas. Fizinis aktyvumas darzelyje literatura. Darželinukų fizinis aktyvumas.

Įvadas. Darželinukų fizinio ugdymo tikslai ir uždaviniai. Darželinukų fizinio ugdymo principai. Fizinio ugdymo darželiuose organizavimas. Fizinis krūvis atliekant pratimus ikimokyklinėse įstaigose. Išvados. Literatūra.

Tyrimo tikslas – atskleisti ikimokyklinio amžiaus vaikų fizinio ugdymo ypatumus.

Uždaviniai:

1. Atskleisti ikimokyklinio amžiaus vaikų fizinio aktyvumo svarbos teorinius aspektus literatūroje.

2. Išsiaiškinti kaip organizuojamas fizinis ugdymas darželiuose

3. Pateikti fizinio krūvio ikimokyklinio amžiaus vaikams ypatumus.

Vaikų darželyje sveikatos ugdymo procesas orientuotas į sveikatos vertybes, kurios vaikui augant plečiasi, tobulėja, tampa įpročiu, o vėliau socialine norma.

Vaikystėje, ypač ikimokykliniame amžiuje, labai svarbu lavinti vaikų judesių koordinaciją, nes mažųjų judesiai yra netikslūs, nekoordinuoti. Ikimokyklinukų ir pradinukų, ypač pirmaklasių, dar nepakankamai gerai išsivytę atramos – judėjimo aparatas, raumenų pojūčiai, klausos ir regos organai.

Kiekvienas vaikas yra skirtingas ir skirtingai išsivystęs, taigi reikėtų sudaryti sąlygas, kad jis galėtų gyventi pagal savo individualų ritmą

Darželinukai turi pajusti mankštinimosi džiaugsmą, turi suprasti jo prasmę. Kai darželinukas noriai atliks fizinius pratimus, supras jų svarbą, domėsis, tai pedagogui bus lengviau siekti drausmės ir reguliuoti fizinį krūvį, bei parengti vaiką mokymuisi mokykloje.

  • Kūno kultūra Referatas
  • Microsoft Word 29 KB
  • 2013 m.
  • 10 puslapių (2380 žodžiai)
  • Universitetas
  • Alina
  • Darželinukų fizinis ugdymas
    10 - 3 balsai (-ų)
Darželinukų fizinis ugdymas. (2013 m. Sausio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/darzelinuku-fizinis-ugdymas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 15:46
×