Darželis lopšelis „Tėja“ verslo planas


Įvadas. Verslo planas. Rinkodara. Konkurentų analizė. Gamyba. Vadyba. Finansinis planas. Rizikos veiksniai. Literatūra ir šaltiniai.


Verslo planas yra įkurti įstaigą, kuri orientuotųsi į organizacijas paslaugų sferos srityje. Tai - darželis, orientuota į darželių trūkumų sprendimą Tauragės mieste. Klientai turėtų būti patenkinti dėl to, kad kainos įstaigoje. Vaikai bus prižiūrimi ir suteikiama jiems galimybė bendrauti su savo amžiaus vaikais, tobulėti ir augti tinkamai.

Šiame verslo plane pristatomos K.Kaminskaitės Lopšelis – darželis „Tėja“, ikimokyklinio ugdymo įstaiga įregistruota Tauragės rajono savivaldybės 2009m. birželio 1d., veiklos pradžia 2010m. rugsėjo 1d.

Tikslas. Pateikti Lopšelio – darželio „Tėja“ verslo planą.

Tauragėje yra keleta lopšelių- darželių ir jų labai trūksta, todėl žmonės laukia eilėse, kol bus gauta darželyje vietą. Todėl teiksime vartotojams savaitines ir bet kurio paros metu lopšelio- darželio paslaugas. Pagrindinė mūsų planuojama veikla - teikti savaitinio lopšelio – darželio paslaugas, taip pat ir suteikti žmonėms, galimybes sunkeis gyvenimo atvejais suteikti paslauga jų vaikams.

Pagrindinis lopšelio- darželio „Tėja“ tikslas yra padėti šeimai globoti ir ugdyti vaiką, sudaryti palankias sąlygas jo gerovei, formuoti vertybių suvokimą, intelektą, jausmus, vaizduotę, bendravimą su kitais. Auginti veiklų, atsakingą, savarankišką vaiką, gebantį mokytis, kurti nuolat besikeičiančioje visuomenėje. Padėti atskleisti vaiko savarankiškumą, kūrybiškumą, įvairius gebėjimus.

Padėti vaikui suvokti bendrąsias žmogaus vertybes. Parengti tinkamai vaiką mokyklai.

Lopšelyje-darželyje „Tėja“ dirba 18 pedagogų. Lopšelio-darželio bendruomenėje iš viso dirba 33 darbuotojų. Veikia 7grupės:

„Zuikutis“ . Iki 1 metų ankstyviausia grupė. Auklėtoja ir auklėtoja padėjėja.

„Boružė“. 1-2 metų ankstyvoji grupė. Auklėtoja ir auklėtoja padėjėja.

„Pasakėlė“. 2-4 metų ikimokyklinė grupė. Auklėtoja ir auklėtojos padėjėja.

,,Smalsučių". 3-4 metų amžiaus ikimokyklinio ugdymo grupė. Auklėtoja ir auklėtojos padėjėja.

„Saulelė“. 4-6 metu priešmokyklinė grupė. Auklėtoja ir auklėtojos padėjėja.

Savaitinis: 6. ,,Pabiručių". 1-3 metų amžiaus ankstyvojo ugdymo grupė. Auklėtojos ir auklėtojos padėjėjos.

7. „Varpelis“. 4-6 ir daugiau metu vaikų grupė. Auklėtojos ir auklėtojos padėjėjos.

Dar vienas lopšelis- darželis Tauragės mieste suteiks galimybę žmonėm rūpintis savo ateitimi ir geresne gyvenimo kokybę žinodami, kad jų vaikas profesionalų rankose- kurie padės vaikui tobulėti, gerai praleisti dieną be tėvų ir juo bus tinkamai pasirūpinta bet kurio paros metu. Dėl lopšelių – darželių trūkumo mūsų paslaugos bus pageidaujamos ir pilnai išnaudojamos, taip didės mūsų pelnas.

Viešoji įstaiga lopšelis darželis „Tėja“ yra teikianti paslaugas įstaiga. Šioje įstaigoje bus teikiamos paslaugos - vaikų sveikatos ugdymas, dailė, etninė kultūra, ekologija, meninis ugdymas. Ugdymo procesas organizuojamas remiantis vaiką supančia aplinka ir tautos tradicijomis, įgyvendina įvairius gamtosauginius projektus. Pedagogai dirba pagal įstaigoje sudarytą vaikų ugdymo programą ir specialiąją sveikatos ugdymo programą. Įstaigoje tikimasi sulaukti klientų įvairaus amžiaus, kurie dirbantys asmenys ir išgali palikti savo vaikus specialiose auklėjimo įstaigoje ikimokyklinio amžiaus vaikams.

Lietuvoje tikrai netrūksta darželių- lopšelių, tačiau daugiausia jų įsikūrę didžiuosiuose miestuose, bet nėra mažesniuose miesteliuose ar kaimeliuose, todėl vaikus vesti į miesto darželius daugumai žmonių tampa neprieinama pramoga dėl per didelio atstumo. Taip dauguma žmonių vaikus augina namuose, netenkama bendravimo įgūdžių, o darželiai- klientų. Šis faktas tik patvirtina, kad plėtoti darželius yra naudinga ir pelninga, nes žmonės vis intensyviau ieško darbo šio, ekonominio nuosmukio, laikotarpiu.

Tačiau lopšelių -darželių gausa negali pasigirti vakarinė Tauragės miestas. Nors čia mažesnė konkurencija darželių steigimui, bet didesnis dėmesys skiriamas vaikų auginimu namuose senelių, vyresnių vaikų priežiūrai , dėl trūkumo darželių.

  • Ekonomika Verslo planas
  • Microsoft Word 51 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 21 puslapis (3488 žodžiai)
  • Kolegija
  • Karolina
  • Darželis lopšelis „Tėja“ verslo planas
    10 - 4 balsai (-ų)
Darželis lopšelis „Tėja“ verslo planas. (2016 m. Balandžio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/darzelis-lopselis-teja-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 21:50
×