Daržovių drėkinimo būdai ir naudojama technika


Daržovių drėkinimas. Drėkinimo būdai. Paviršinis drėkinimas. Podirvinis drėkinimas. Lašelinis drėkinimas. Lietinimas. Drėkinimo technika. Kapiliarinė drėkinimo juosta. Ekonomiškiausios laistymo sistemos. Išvados. Informaciniai šaltiniai.

Darbo tikslas - Susipažinti su daržovių drėkinimo būdais ir naudojama technika.

Darbo uždaviniai:

1.Išnagrinėti pagrindinius drėkinimo būdus.

2.Sužinoti koks yra tinkamiausias drėkinimo būdas.

3.Aptarti kokia yra drėkinimo technika.

1.Pagrindiniai daržovių drėkinimo būdai yra: paviršinis drėkinimas, podirvinis drėkinimas, lietinimas ir lašelinis drėkinimas. Labiausiai paplitęs yra paviršinis drėkinimo būdas, kai vanduo drėkinamame plote skirstomas vagomis, juostomis, ar užliejant.

2.Tinkamiausias drėkinimo būdas yra podirvinis drėkinimas, nes vanduo į augalinį dirvožemio sluoksnį patenka kapiliarais. Laistymo sistemai veikti nereikalinga elektra, kuras ir net nuolatinis vandens šaltinis. Viskas ko reikia, tai tik vandens rezervuaras, pakeltas į vieno, ar daugiau, metro aukštį.

3.Drėkinimo technikos modeliai yra:Eurodrip kapiliarinis drėkinimo vamzdis arba juosta tai viena ekonimiškiausių drėkinimo sistemų. Laistymo linijos Rootguard požeminiam laistymui. Individualus slėgį išlyginantis lašintuvas Drop PC, skirtas kapiliariniam laistymui, esant sudėtingoms reljefo sąlygoms arba, kai yra labai ilgos laistymo linijos, kuriose reikia užtikrinti vienodą augalų drėkinimą. Smūginiai žemės ūkio purkštuvai NAAN 501-U IR NAAN 5022 esantys dviejų tipų apversta pakabinamas ir su stovu. Lietinimo sistemos Zimmatic Pivot ir Zimmatic Latteran užtikrina geriausią standartą ir drėkinimo kokybę.

  • Žemės ūkis Referatas
  • Microsoft Word 1765 KB
  • 2015 m.
  • 21 puslapis (3677 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ignas
  • Daržovių drėkinimo būdai ir naudojama technika
    10 - 3 balsai (-ų)
Daržovių drėkinimo būdai ir naudojama technika. (2015 m. Kovo 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/darzoviu-drekinimo-budai-ir-naudojama-technika.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 11:50
×