Daugelio branduolių procesoriai


Arm procesoriu raidos perspektyvos referatas. Procesoriu tendencijos.

Užduoties analizė. Pagrindinių informacijos šaltinių apžvalga. Anotacija. Tipinės „amd“ daugelio branduolių procesorių mikroarchitektūros. Technologijos panaudotos „amd“ daugelio branduolių procesoriuose. Tipinės „intel“ daugelio branduolių procesorių mikroarchitektūros. Technologijos panaudotos „intel“ daugelio branduolių procesoriuose. „amd“ ir „intel“ daugelio branduolių procesorių lyginamieji testai. Daugelio branduolių procesorių ateities raidos tendencijos. Išvados. Informacijos šaltiniai.

Šiame kursiniame darbe nagrinėsiu daugelio branduolių procesorius. Pagrindinės ir didžiausios jų gamintojos yra „AMD“ ir „Intel“ įmonės. Todėl šiame darbe ir nagrinėsiu būtent šių įmonių gaminamų daugelio branduolių procesorių panašumus, skirtumus, privalumus ir trūkumus. Taip pat šiame darbe aptarsiu tipines šių procesorių mikroarchitektūras, stengsiuosi išnagrinėti tipines technologijas kurios yra realizuotos tiek „AMD“ tiek „Intel“ procesoriuose. Taip pat aprašysiu šių procesorių kūrimo ateities perspektyvas bei tendencijas.

Darbą pradėsiu aptardamas tipines „Intel“ ir „AMD“ naudojamas procesorių mikroarchitektūras, pavyzdžiui tiek „AMD“ tiek „Intel“ naudoja 64nm ir 32nm technologija net ir naujausiuose savo pagamintuose procesoriuose, kai tuo tarpu jau yra sukurta ir 22nm technologija. Mėginsiu išsiaiškinti kodėl tebenaudojama ši morališkai pasenusi technologija, kai yra žymiai naujesnė ir gersnė. Aptarsiu naujausių „AMD“ ir „Intel“ gaminamų procesorių mikroarchitektūros bruožus, bei pateiksiu jų sandaros schemas.

  • Elektronika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 1696 KB
  • 2012 m.
  • 30 puslapių (4887 žodžiai)
  • Universitetas
  • Jonas
  • Daugelio branduolių procesoriai
    10 - 3 balsai (-ų)
Daugelio branduolių procesoriai. (2012 m. Lapkričio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/daugelio-branduoliu-procesoriai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 19:03
×