Daugelis lietuvos popmuzikantų atlieka neprofesionalių autorių sukurtas dainas. Kaip vertinate tokios muzikos indėlį į nacionalinę kultūrą?


Neprofesionaliu autoriu sukurtos dainos. Profesionaliu dainu autoriu indelis i nacionaline kultura. Kaip vertinate lietuvos muziką?.

Daugelis lietuvos popmuzikantų atlieka neprofesionalių autorių sukurtas dainas. Kaip vertinate tokios muzikos indėlį į nacionalinę kultūrą? Argumentuokite remdamiesi konkrečiais pavyzdžiais. Planas.

Vienas iš Lietuvos popmuzikos atlikėjų pavyzdžių yra turbūt garsiausias Lietuvos atlikėjas Andrius Mamontovas. Jis mokėsi šioje, Vilniaus Antakalnio Vidurinėje mokykloje, ir būdamas mokinys sukūrė muzikos grupę pavadinimu „Sunki muzika“. Mamontovas, nors ir nebaigęs nei vienos muzikos mokyklos, neturintis jokio muzikinio išsilavinimo, galima teigti, jog atnešė didelį indelį į Lietuvos kultūrą. Gavęs daugybe muzikinių apdovanojimų jis garsina Lietuvą ne tik joje, bet ir užsienyje. Jis rašo dainas kitiems Lietuvos atlikėjams, užsiima labdaromis, bei rengia koncertus ir už Lietuvos ribų.

Antrasis pavyzdys tai ko gero ryškiausia Lietuvos asmenybė, beprotiškai fantastiškas Maestro Vytautas Kernagis. Nors Vytautas mokėsi tik aktoriaus meistriškumo Lietuvos valstybinėje konservatorijoje, jis atnešė taip pat labai didelį indelį nacionalinei Lietuvos kultūrai. Kartu su Inga Jankauskaite, Vytautas vedė Lnk laidą „Žvaigždzių duetai“, vedė ir režisavo TV3 realybės šou „Robinzonai“ , pelnė Nacionalinę kultūros ir meno premiją už populiariosios kūrybos profesionalumą ir artistiškumą. Nepaisant to, kad Vytautas neturėjo jokio muzikinio išsilavinimo, jis kūrė nuostabias ir įsimintinas dainas, žodžių tekstus, bei rašė dainas kitiems Lietuvos atlikėjams. Vytauto Kernagio netektis buvo skaudi visai Lietuvai.

  • Lietuvių kalba Kalbėjimo potemės 2018
  • Microsoft Word 13 KB
  • 2012 m.
  • 2 puslapiai (530 žodžiai)
  • Mokykla
  • Kamile
  • Daugelis lietuvos popmuzikantų atlieka neprofesionalių autorių sukurtas dainas. Kaip vertinate tokios muzikos indėlį į nacionalinę kultūrą?
    10 - 1 balsai (-ų)
Daugelis lietuvos popmuzikantų atlieka neprofesionalių autorių sukurtas dainas. Kaip vertinate tokios muzikos indėlį į nacionalinę kultūrą?. (2012 m. Lapkričio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/daugelis-lietuvos-popmuzikantu-atlieka-neprofesionaliu-autoriu-sukurtas-dainas-kaip-vertinate-tokios-muzikos-indeli-i-nacionaline-kultura.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 21:04
×