Daugelis šių dienų mokslinių išradimų įkūnija žmonijos svajones, aprašytas senuosiuose tekstuose


Siu laiku isradimai. Isradimai aprasyti senuosiuose tekstuose. Žmonijos patirtis liaudies pasakose. Zmonijos svajones aprasytos senuosiuose tekstuose. Siu dienu moksliniai atradimai. Daugelis siu dienu moksliniu isradimu ikunija zmonijos svajones,aprasytas senuosiose tekstuose. Technikos ir mokslo išradimai. Zmonijos isradimai. Svarbiausi siu laiku isradimai. Naujausi moksliniai atradimai.

Daugelis šių dienų mokslinių išradimų įkūnija žmonijos svajones, aprašytas senuosiuose tekstuose. Argumentuotai pritarkite šiai minčiai arba ją paneikite.

Šią temą pasirinkau neatsitiktinai – domiuosi technikos pažanga ir naujausiais mokslo atradimais, skaitau įvairias knygas, publikacijas internete, aprašančias senuosius istorinius laikus.

Pirmieji žinomi rašytiniai šaltiniai siekia ankstyvąsias Egipto, Indo, Mesopotamijos civilizacijas. Seniausiuose tekstuose, visų pirma, buvo aprašomi kasdieninio gyvenimo įvykiai, reikalai – darbai ir su jais susiję gamtos stebėjimai, įstatymai, prekybos taisyklės, mūšiai ir pan. Tačiau iki mūsų dienų išlikę papirusai, molio ir vaško lentelės, pergamentai, antkapiniai akmenys liudija ir apie tų laikų žmogaus svajones, siekius – įgyti ypatingų galių, pažinti šio ir anapusinio pasaulio paslaptis. Pirmųjų civilizacijų mitai, legendos, istorijos buvo nuolat perkuriami, papildomi ir ilgainiui tapo ne tik kūrybinės išmonės, literatūrinių siužetų, bet ir mokslinio susidomėjimo dalimi. Manau, visi yra girdėję apie garsiausią pasaulyje avį – Doli, pirmą klonuotą žinduolį pasaulio istorijoje. Tačiau ar visi žino, ką bendro turi ši avis su legendiniu graikų didvyriu Achilu? Savo viešąja kalba aš atsakysiu ne tik į šį klausimą. Remdamasis įvairių tautų legendomis, mitais, mokslo populiarinimo straipsniais parodysiu, jog

  • Microsoft Word 22 KB
  • 2012 m.
  • 3 puslapiai (1347 žodžiai)
  • Mokykla
  • Dainius
  • Daugelis šių dienų mokslinių išradimų įkūnija žmonijos svajones, aprašytas senuosiuose tekstuose
    10 - 1 balsai (-ų)
Daugelis šių dienų mokslinių išradimų įkūnija žmonijos svajones, aprašytas senuosiuose tekstuose. (2012 m. Rugsėjo 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/daugelis-siu-dienu-moksliniu-isradimu-ikunija-zmonijos-svajones-aprasytas-senuosiuose-tekstuose.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 28 d. 14:08
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo