Daugiaprocesorinis kompiuteris


Daugiaprocesorinis kompiuteris. Paskirtis. Daugiaprocesorinis kompiuteris, daugiabranduolinisprocesorius. Daugiaprocesorinių kompiuterių procesoriai. Staliniai, namų kompiuteriai. Šiuolaikinės daugiaprocesorinės plokštės namų vartotojams? Darbinės stotys. Serveriai. Tower serveris. Spintos tipo serveris. Blade tipo serveris. Superkompiuteriai. Pirmasis superkompiuteris. Cray Titan superkompiuteris. Google serveriai.

Prieš pradedant nagrinėti daugiaprocesorinius kompiuterius būtų pravartu žinoti kas gi yra tas daugiaprocesorinis kompiuteris. Turbūt vienas iš paprasčiausių paaiškinimų yra: daugiaprocesorinis kompiuteris tai kompiuteris, kurio konstrukcijoje yra naudojami bent 2 procesoriai.

Daugiaprocesoriniai kompiuteriai dar1990 m. buvo gana plačiai naudojami IT serveriam. Tada jie buvo montuojami į procesorines plokštes kurios vėliau buvo jungiamos į lentynos (angl. rack) tipo serverius. Šiuolaikiniai daugiaprocesoriniai dažniausiai montuojami į vieną fizinę plokštę, kurioje procesoriai sujungiami aukšto greičio magistrale.

  • Microsoft Word 3930 KB
  • 2014 m.
  • 7 puslapiai (954 žodžiai)
  • Ernestas
  • Daugiaprocesorinis kompiuteris
    10 - 3 balsai (-ų)
Daugiaprocesorinis kompiuteris. (2014 m. Gegužės 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/daugiaprocesorinis-kompiuteris.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 17:19
×