Daugiaprogramių struktūrų kūrimas ir vystymas šiais laikais


Daugiaprogramių struktūrų kūrimas ir vystymas šiais laikais. Mūsų žiniomis, pasaulyje yra per 6 000 000 000 įvairių programinių struktūrų. Kiekviena jų – vienintelė, ir tik sąlyginai jas galima skirstyti pagal tam tikrus kriterijus. Stebina didelė jų įvairovė. Juk kiekviena struktūra prasideda nuo elementaraus dvejetainio kodo, sudaryto iš 0 ir 1.

Mūsų žiniomis, pasaulyje yra per 000 000 000 įvairių programinių struktūrų. Stebina didelė jų įvairovė. Juk kiekviena struktūra prasideda nuo elementaraus dvejetainio kodo, sudaryto iš ir.

Kiekviena nauja struktūra yra kuriama iš dviejų jau susiformavusių daugiaprogramių struktūrų. Būtinai viena struktūra turi būti motininė, o kita – tėviškoji. Tėviškoji struktūra sukuria dvejetainį kodą motininėje struktūroje, kurį motininė papildo ir vysto. Po devinių mėnesių tokio papildymo pirmykštį dvejetainį kodą jau galima vadinti programine struktūra. Kol kas ši struktūra negali nei transliuoti, nei kurti programinį kodą, be to, ji yra vienprogramė ir beveik visą laiką praleidžia miego režimu. Šiuo metu ją galima lyginti su ms-dos pirmosiomis versijomis. Dvejetainiam kodui tapus struktūra, ją pradeda aptarnauti abi ją kūrusios tėvinės struktūros, papildydamos savo kūrinį naujomis funkcijomis, procedūromis, prijungdamos naujus modulius bei įterpdamos vis sudėtingesnius objektų aprašymus.

  • Microsoft Word 4 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (452 žodžiai)
  • Kotryna
  • Daugiaprogramių struktūrų kūrimas ir vystymas šiais laikais
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Daugiaprogramių struktūrų kūrimas ir vystymas šiais laikais. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/daugiaprogramiu-strukturu-kurimas-ir-vystymas-siais-laikais.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 14 d. 17:40
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo