Daužtų ir sugedusių automobilių remontas verslo planas


Verslo plano įvadas. Rinka. Marketingas. Gamybos planas ir įmonės struktūra. Atsargos. Pirkėjų aptarnavimas. Darbuotojai ir valdymo personalas. darbo užmokėstis. Teisinė ir politinė aplinka. Finansinis planas. Literatūra.


UAB “Autonagra” bus įregistruota 2017 m. Autoservisas remontuos daužtus, sugedusius automobilius. Idėja kurti šį verslą kilo išanalizavus automobilių rinką. Automobilių remontas turi didelę paklausą įvairaus amžiaus žmonių tarpe. Kadangi daugelis vairuoja automobilinę priemonę, kuri atėjus laikui genda ir reikalauja remonto, kurį mano įmonė galės jiems pasiūlyti.

Darbo pradžioje, per mėnesį, planuoju gauti apie 2000e grynojo pelno. Per antrus ir trečius metus planuojama gauti 600-1000e grynojo pelno per mėnesį.

Manau, kad daugelis vyresnio amžiaus žmonių bei studentų negali sau leisti vairuoti transporto priemonės dėl didelės remonto kainos. Mes jiems taikisime nuolaidas, tai bus mūsų marketingo dalis. Sumania reklama ir puikiai parinktą kainą surasime savo pastovius klientus. Tikimės, kad jie bus patenkinti mūsų atliktais darbais.

Veiklai bus naudojamos nupirktos patalpos patogioje vietoje.

Manau, kad mano sukurtas naujas autoservisas „Autonagra“, kuriame bus suteikiamoskokybiškos paslaugos ir dirbs išsilavinęs, patirtį turintis personalas, greitai susikurs savo įvaizdį ir įsigys savo nuolatinių klientų. Stengsiuos, kad daugelis žmonių sužinotų apie mano servisą ir apie paslaugų kokybę.

Statistika rodo, jog Vilniaus apskrityje automobiliu naudojasi kas antras gyventojas. Galima teigi , jog nemažą dalį pinigų žmonės skiria automobiliams, kuriais naudojasi. Jie nori, kad automobilis ne tik atrodyti gražiai iš išorės, bet ir būtų patogus bei saugus važiavimui. Todėl aš savo klientams siūlysiu Geriausios kokybės detales, kurios neapviltų nei vieno pirkėjo.

Visuomet atsižvelgsime į klientų pageidavimus, pretenzijas bei norus. Manau, kad autoservise „Autonagra“ prekės neužsigulės, nes paklausa nepriklauso nuo sezono. Nupirkus kokia nors detalę galima bus parduoti ne iškarto, o atidėti vėlesniam laikui. Jos amortizacija bus lygi nuliui, o kaina laikui bėgant tik kils, dėl inflacijos.

Autoservise „Autonagra“ paslaugų kainos svyraus nuo 10 iki 1000e. Kadangi paslaugų suteikimo laikos ir keičiamos detalės skiriasi priklausomai nuo poreikio. Gerai atliekamas remontas ir aukštos kokybės detalės, tūrėtu tenkinti poreikius.

3.1. ReklamaEfektyvi reklama – tai vienas iš būdų, skatinančių užsukti klientus į autoservisą, o mums parduoti savo paslaugas. Todėl aš kaip reklamos priemonę naudosiu serviso viršuje reklaminę iškabą. Be to, prekes reklamuosiu reklamos laikraštyje „Lietuvos Rytas“ ir internėtiniame puslapyje „15min.lt“.

  • Transportas Verslo planas
  • Microsoft Word 105 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (2226 žodžiai)
  • Universitetas
  • Violeta
  • Daužtų ir sugedusių automobilių remontas verslo planas
    10 - 7 balsai (-ų)
Daužtų ir sugedusių automobilių remontas verslo planas. (2016 m. Gegužės 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/dauztu-ir-sugedusiu-automobiliu-remontas-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 12:11
×