Dažais prekiaujančios įmonės verslo planas


Paveikslėlių sąrašas. Verslo aprašymas. Įmonės aprašymas. Verslo tikslai ir galimybės. Marketingas. Rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Marketingo priemonių planas. Prekyba. Prekybos proceso aprašymas. Materialusis ir nematerialusis turtas. Prekybos išlaidos. Personalo poreikis. Organizacinė įmonės struktūra. Darbuotojai. Verslo rizikos veiksniai. Įmonės kapitalo poreikis ir šaltiniai. Išvados. Literatūros sąrašas.


Nutarus steigti įmonę, buvo nuspręsta, kad bus įsteigta individuali įmonė, kuri užsiims statybinių dažų prekyba. Numatyta, kad įmonėje dirbs 7 darbuotojai.

Atlikti rinkos apžvalgą ir konkurentų analizę, numatyti marketingo priemonių planą.

Aprašyti prekybos procesą, numatyti materialųjį ir nematerialųjį turtą ir apskaičiuoti išlaidas.

Sudaryti organizacinę įmonės struktūrą, parinkti darbuotojus ir apskaičiuoti darbo užmokestį.

Šią teisinę formą pasirinkau todėl, nes tai populiariausia verslo organizavimo forma, nes lengviausia organizuoti ir joms nereikia didelių išlaidų įkurti.

Įsteigta įmonė užsiims dažų prekyba, kurie skirti statybinei veiklai. Iš geriausių tiekėjų, bus perkama produkcija (kuriai bus taikomi aukščiausi kokybės reikalavimai), kuriai bus uždėtas antkainis ir perparduodama.

Yra lengva įsteigti individualiąsias įmones, nes nėra nustatytas minimalus kapitalo dydis.

Strateginis tikslas yra pagrindinė ir galbūt kelios ją papildančios įmonės veiklos strategijos.

IĮ ,, DAŽŲ AIBĖ‘‘ strateginis tikslas plėsti įmonės veiklą šiaurės Lietuvoje.

Atidarius parduotuvę, bus įvesta nuolaidų taikymo sistema. Klientai galės įsigyti nuolaidų korteles, su kuriomis gaus prekėms nuolaidą ir sužinos apie parduotuvėje vykstančias nuolaidas. Taip bus pritraukta daugiau klientų ir uždirbta daugiau pinigų naujai parduotuvei atidaryti.

Lyginant su konkurentais IĮ ,,DAŽŲ AIBĖ“ privalumai yra tokie, kad įmonė bus įsikūrusi geroje vietoje. Todėl turėtų pritraukti smalsių, norinčių išbandyti naują produkciją klientų. Tačiau minusai tokie, kad įmonė jauna, turi mažai patirties aptarnavimo srityje. Todėl įmonės įvaizdį sunku nusakyti.

Atsižvelgiant į pasirinktus tikslus, parengiama padavimų skatinimo koncepcija. Kurios idėja ta, kad prekės bus parduodamos, jei įmonė jų realizavimui ir pardavimų skatinimui skirs pakankamai dėmesio. Kadangi įkurta įmonė labai jauna, jai sunku pritraukti naujų klientų. Todėl ji turės pakankamai dėmesio skirti produkcijos reklamavimui.

Jaunai įmonei svarbu pritraukti kuo daugiau naujų klientų. Ji gali taikyti įvairias nuolaidas, kol pritrauks reikiamą skaičių tiekėjų ir klientų. Tai padarius, kainų strategiją įmonė galėtų keisti, siekdama pelno. Siekiat pritraukti kuo daugiau klientų, įmonės tikslas kuo geresnė reklamas. Šiam tikslui pasiekti įmonė pasirinko šias reklamos priemones:

UAB ,,Yzi reklama“ – bus gaminami A3 dydžio reklaminiai plakatai, kurie bus klijuojami įvairiuose Šiaulių miesto reklaminiuose stenduose. Iš pradžių bus gaminamas nedidelis kiekis plakatų – 149 vnt., norint patikrinti ar reklama pasiteisina ir yra pritraukiama daugiau klientų.

Prekiaujama bus statybiniais dažais. Kurie puikiai tiks vidaus ir lauko apdailai. Dažų įmonė IĮ ,,DAŽŲ AIBĖ“ negamins, ji juos pirks iš tokių įmonių kaip:

Taip pat, bus perkamas automobilis Audi A4 Universalas 2007 m., kurio kaina- 3500 Eur. Jis bus skirtas važinėti į įmonės pristatymus, įvairius susitikimus darbiniai reikalais. Numatoma, kad automobilis per mėnesį nuvažiuos apie 2000 km.

Siekiant, kuo geresnio kainos ir kokybės santykio, nutarta pasirinkti Bitės tinklą. Bus užsakomas verslo planas- EURO GB MAX, kurio kaina per mėnesį – 24 Eur. Į šį planą įskaičiuota: neribotos pokalbių minutės, sms žinutės ir internetas. Taip pat, iš bitės bus perkami 4 vnt. mobiliojo ryšio priemonės: Huawei Mate 10 lite, kurių vertė 349 Eur./vnt.

  • Microsoft Word 57 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 19 puslapių (3335 žodžiai)
  • Kolegija
  • Aivaras
  • Dažais prekiaujančios įmonės verslo planas
    10 - 1 balsai (-ų)
Dažais prekiaujančios įmonės verslo planas. (2019 m. Balandžio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/dazais-prekiaujancios-imones-verslo-planas.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 13 d. 17:27
×
127 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo