Dažasvaidžio klubo įkūrimas


Įvadas. Projekto aprašymas. Suformuluotas projekto pavadinimas. Aprašyta situacija. Projekto tikslas. Projekto gyvavimo ciklas. Projekto tipas pagal R. Turner. Projekto įteisinimo dokumentas. Projekto aprėpties apibrėžimas. Dis ir darbų sąrašas. Tinklinis grafikas. Personalas. Darbuotojų pareigybės. Valdymo schema. Darbo įkainiai. Atsakomybės paskirstymas. Išteklių įvertinimas. Rizikos valdymas. Kokybės užtikrinimas. „Marijampolės dažasvydžio klubo“ kokybės užtikrinimas. Projekto komunikacijos planas. Komunikacijos svarba. Viešųjų pirkimų planas. Suinterisuotos šalys. Suinteresuotų šalių analizė. Suinterisuotų šalių registras. Aprūpinimo ir viešųjų pirkimo planas. Projektų pokyčių valdymas. Išvados. Literatūros sąrašas.


Projekto planavimas: darbo sąlygų apibrėžimas, darbo kokybės apibrėžimas; reikalingų išteklių apibrėžimas.

Projekto monitoringas: proceso stebėsena, lyginama tai kas vyksta su tuo kas numatyta, analizuojamas projekto poveikis, veiksmai koreguojami pagal situaciją.

Marijampolės mieste kasmet atsiranda vis daugiau naujų projektų skirtų gyventojų užimtumui didinti, tačiau iki šiol dar nėra tokios pramogos kaip „dažasvydis“, šį užsiėmimą galima rasti tik už miesto ribų. Dėl šios priežasties nusprendėme imtis veiklos ir sukurti projektą skirtą dažasvydžio klubui įkurti. Priežastys, dėl kurių šiuo metu dar nėra dažasvydžio klubo yra tai, jog sunku gauti tinkamas patalpas klubui įrengti, kad būtų tinkamos naudoti visais metų laikais, t.y. reikalinga aikštelė po stogu ir po atviru dangumi, taip pat daugelis bijo rizikuoti ir investutoti, nes ši pramoga nėra pati populiariausia.

Ištyrinėję Lietuvos rinką bei įvertinę konkurentų siūlomas paslaugas, nusprendėme pradėti individualiąją veiklą „Marijampolės dažasvydžio klubas“, nes ši veiklos sritis yra sparčiai populiarėjanti ir pelninga. Stengsimės suteikti gyventojams didesnį užimtumą ir siūlysime šią pramogą už prieinamą kainą, skirtą visai šeimai, su galimybe pramogauti ištisus metus bet kokiu oru. Dažasvydis suteikia galimybę ne tik sportuoti gryname ore, bet ir padeda atsiskleisti žmogaus galimybes apmąstyti taktiką bei strategiją, lavina sugebėjimą greitai priimti sprendimą, panaikina psichologinę įtampą ir pasąmonėje kaupiamą agresiją.

Patalpų ir aplinkos sutvarkymo darbai , dažasvydžio angaro paruošimas, lauko aikštelės parengimas, biuro įrengimas , elektros, interneto, vandentiekio įrengimas, dažasvydžio įrangos ir dekoracijų supirkimas, IT technologijų supirkimas, biuro baldų supirkimas.

Aprėptis – tai visas darbas, reikalingas atlikti gaunant projekto rezultatus/gavinius/ produktus. Aprėptis apibrėžia kas turi (ir kas neturi) būti padaryta.

Tam, kad pritrauktume daugiau lankytojų įsigysime naujausią dažasvydžio įrangą. Įrangą sudaro:

Valydami šiuos dažus, lengvai galite pasinaudoti drėgna servetėle arba tiesiog nuplaunami vandens srove ar paprasčiausiai skalaujant.

Kamufliažas. Bus įteikiami reikiamo dydžio kamufliažai.

Tarpinių ir galutinio rezultatų sąrašas: parengti reikiamus dokumentus projektui įgyvendinimui, visus parengtus dokumentus suderinti ir patvirtinti, gauti leidimus iš visų reikiamų institucijų (VMI, įmonių registro), gauti paskolą, paskirstyti savo turimas lėšas (patalpų nuomai ir įrengimui, įrenginių pirkimui, biuro technikai), ieškoti tinkamų patalpų, pasirašyti patalpų nuomos įsigijimo sutartį, dokumentus įtvirtinti pagal galiojančius reikalavimus, surasti tinkamus darbuotojus, ieškoti reikiamų darbuotojų/ įmonių atlikti darbus, įvykdyti atranką, kad surastume tinkamus darbuotojus / įmones, kontroliuoti visus atliktus darbus, ar jie atitinka reikalavimus ir už juos pasirašyti

Tvarkyti kasą pagal visus reikalavimus .

Kvalifikacija: aukštasis išsilavinimas ( pageidautina administravimo, verslo vadybos srityje);

Gebėti parengti ir įforminti dokumentus, informuoti įmonės vadovą apie padėtį įmonėje, gautą informaciją.

Projekto komunikacija vyko tarp 4 asmenų, t.y. tarp projekto savininkų (Žiedūnės Blažytės, Viktorijos Sujetaitės, Sandros Michailovaitės ir Sandros Juškevičiūtės). Projekto klausimais bendravome susitikimų metu, elektroniniu paštu, mobiliuoju telefonu, trumposiomis sms žinutėmis, internetiniu telefonu „Skype“. Iškilus svarbiems su projektu susijusiems klausimams skambindavome į mobilųjį telefoną.

Teikiama informacija buvo : žodinė, rašytinė.[6]

Mūsų nuomone visų trijų suinteresuotų šalių pozicija projekto atžvilgiu daugiau ar mažiau yra teigiama. Finansuotojai labai suinteresuoti į šį projektą dėl reklamos. Jiems tai ne trumpalaikė, o gana ilgo laiko nauda, nes projektas planuojamas ne vieneriems metams, tai reiškia ilgam reikės ir finansuotojų pagalbos.

Vietos gyventojų pozicija taip pat teigiama, jiems tai puiki galimybė naujam laisvalaikio praleidimui.

Vietos valdžiai šis projektas irgi naudingas, kaip ir kitoms suinteresuotoms šalims. Vietos valdžia, šiuo atveju Marijampolės savivaldybė, taip pat nori suteikti miesto gyventojams didesnį užimtumą, daugiau laisvalaikio pramogų.

  • Microsoft Word 157 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 29 puslapiai (3688 žodžiai)
  • Universitetas
  • Sandra
  • Dažasvaidžio klubo įkūrimas
    10 - 9 balsai (-ų)
Dažasvaidžio klubo įkūrimas. (2016 m. Kovo 31 d.). https://www.mokslobaze.lt/dazasvaidzio-klubo-ikurimas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 02:01
×