Dažnai teigiama, kad istoriniai filmai padeda suprasti istoriją - Kultūra, 7 kalbėjimo potemė


Ar istoriniai filmai padeda suprasti istorija. Dažnai teigiama, kad istoriniai filmai padeda suprasti istoriją.. Kaip istoriniai filmai padeda suprasti istorija. Istoriniai filmai padeda geriau suprasti istorija. Ar istoriniai filmai padeda geriau suprasti istorija. Istoriniai filmai padeda suprasti istoriją planas. Dažnai teigiama kad istoriniai filmai padeda suprasti istoriją planas. Ar istoriniai filmai padeda suprasti istorija?. Kas yra istoriniai filmai. Kodel istoriniai filmai padeda suprasti istorija.

10 klasės kalbėjimas. Kalbėjimo potemė 2013m. Tema: Kultūra. 7 potemė su planu. Dažnai teigiama, kad istoriniai filmai padeda suprasti istoriją. Remdamiesi konkrečiais pavyzdžiais, argumentuotai pritarkite šiai minčiai arba ją paneikite. Kalbėjimo planas.

Istorija yra mokslas apie praeitį. Tačiau žmonės, negyvenę tam tikrame amžiuje, sunkiai suvokia, kas tuo metu vyko, kaip rutuliojosi gyvenimas. Ypač šiuolaikinė jaunoji karta, gyvenanti XXI-ajame amžiuje, kai žmogus yra laisvas ir nepriklausomas, sunkiai geba įsivaizduoti vergų sunkų darbą, karo prievolę ir kitokius žmogaus pažeminimus, laisvės apribojimus, pinigų stygių, sunkų rankų darbą be jokių technologijų. Istoriniai, dokumentiniai filmai supažindina su tam tikro laikotarpio gyvenimo sąlygomis, žiūrovas gali pats įsijausti į aktorių gyvenimą ir suprasti, kad istorijos vingiuose dažnai buvo sunku žmogui gyventi. Norėčiau aptarti keletą filmų, kurie, mano nuomone, ypatingai sukrečia ir palieka neišdildomą įspūdį, bei, aišku, moko istorijos. Juk filmai nėra „sausas“ mokymasis, jaunam žmogui daug įdomiau žiūrėti filmą, negu skaityti storą istorijos vadovėlį, kuriame reikia iškalti šimtus datų.

  • Microsoft Word 19 KB
  • 2013 m.
  • 3 puslapiai (1180 žodžiai)
  • Mokykla
  • Dažnai teigiama, kad istoriniai filmai padeda suprasti istoriją - Kultūra, 7 kalbėjimo potemė
    9 - 1 balsai (-ų)
Dažnai teigiama, kad istoriniai filmai padeda suprasti istoriją - Kultūra, 7 kalbėjimo potemė. (2013 m. Sausio 31 d.). https://www.mokslobaze.lt/daznai-teigiama-kad-istoriniai-filmai-padeda-suprasti-istorija---kultura-7-kalbejimo-poteme.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 18 d. 16:12
×
26 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo