Dažnai teigiama, kad istoriniai filmai padeda suprasti istoriją


Dažnai teigiama kad istoriniai filmai padeda suprasti istoriją planas. Istoriniai filmai padeda suprasti istoriją planas. Ar istoriniai filmai padeda suprasti istorija. Kaip istoriniai filmai padeda suprasti istorija planas. Dažnai teigiama, kad istoriniai filmai padeda suprasti istoriją.. Daznai teigiama kad istoriniai filmai padeda geriau suprasti istorija. Ar istoriniai filmai padeda suprasti istorija kalba. Ar istoriniai filmai padeda suprasti istorija planas. Kalbejimas ar istoriniai filmai padeda suprasti istorija. Ar istoriniai filmai padeda suprasti istorija kalbejimas.

Kultūra 7 potemė. su planu. Dažnai teigiama, kad istoriniai filmai padeda suprasti istoriją. Remdamiesi konkrečiais pavyzdžiais, argumentuotai pritarkite šiai minčiai arba ją paneikite.

Istorija yra mokslas apie praeitį. Tačiau mums, šių laikų žmonėms, yra sunku įsivaizduoti, kas buvo praeityje. Mes sunkiai suprantame, kas tuo metu vyko. Mūsų kartai yra sunku suprasti vergiją, nuolatinius karus, moderniųjų technologijų nebuvimą. Istoriniai filmai mus supažindima su tam tikro laikotarpio gyvenimu, išsamiau galime pamatyti, kaip viskas vyko, juk vien skaityti knygas, vadovėliuose duotą medžiagą neužtenka. Ypač šiuolaikiniam XXI amžiaus žmogui, kuris yra pratęs prie naujovių. Taip pat filmai nėra bevertis mokymasis, jaunam žmogui daug įdomiau žiūrėti filmą, nei skaityti. Nebūtinai tai turi būti viskas apie istoriją, bet to meto įvykiai filme yra išdėstyti daug vaizdingiau, tada mes "pasikrauname" ne tik sausos informacijos skaitant knygas, bet ir kai kuriems turintiems vaizdinę atmintį, tai daug labiau padeda. Žinoma, taip istorijos neišmoksi, pavyzdžiui, visų datų, bet bendrą suvokimą turėsi. Beje, aš ir pasirinkau šią temą, todėl ,kad kai žiūrių filmą ir matau, ir girdžiu, o tai padeda geriau įsivaizduoti ir suprasti prasmę, įvairiausių istorinių įvykių priežastis.

  • Microsoft Word 19 KB
  • 2013 m.
  • 3 puslapiai (1116 žodžiai)
  • Mokykla
  • Greta
  • Dažnai teigiama, kad istoriniai filmai padeda suprasti istoriją
    10 - 1 balsai (-ų)
Dažnai teigiama, kad istoriniai filmai padeda suprasti istoriją. (2013 m. Kovo 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/daznai-teigiama-kad-istoriniai-filmai-padeda-suprasti-istorija.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 28 d. 23:09
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo