Dažnai teigiama, kad moterų kuriama literatūra yra savita - Literatūra, 28 potemė


Moteru literaturos savitumas. Dažnai teigiama, kad moterų kuriama literatūra yra savita.. 2015 28potemė 12klasei. Planas. daznai teigiama kad moteru kuriama literatura yra savita. Kodel moteru literatu1a savita. Kodel senovei dazniau rase vyrai nei moterys. 28. dažnai teigiama, kad moterų kuriama literatūra yra savita. remdamiesi lietuvių literatūros pavyzdžiais, pagrįskite šią mintį arba ją paneikite.. Kuo savita moteru literatura. Moteru literatura yra savita. Moteru literaturos savitumas a.

28 kalbėjimo potemė 12 klasei 2015 m. Tema Literatūra(Kultūra). Literatūros šaltiniai ir planas. Kalbėjimas apie moterų kuriamos literatūros savitumą.
28. Dažnai teigiama, kad moterų kuriama literatūra yra savita. Remdamiesi lietuvių literatūros pavyzdžiais, pagrįskite šią mintį arba ją paneikite.

Lietuvių literatūra yra turtinga rašytojų ir poetų kurie yra parašę tikrai nuostabių kūrinių. Tačiau jau nuo senovės dažniau rašė vyrai. Moterys rečiau užsiimdavo šiuo saviraiškos būdu. Niekas tiksliai negali pasakyti, kodėl taip buvo. Gal dėl anksčiau gyvavusių pažiūrų, kad vyras yra aukštesniame visuomenės sluoksnyje, nei moteris. Juk tik neseniai prasidėjo feminizmo antplūdis moterų tarpe. Tačiau moterys puikiai sugebėjo ir vis dar taip pat puikiai ir tebe sugeba rašyti kūrinius. Juk moterys daug savičiau, giliau ir artimiau rašo kai kuriomis vyru dažniau vengiamomis temomis. Taigi, šiandien savo kalbėjimu pasirinkau pakankamai aktualią temą, kuri yra apie moterų kuriamą literatūrą ir jos savitumą. Tad stengsiuosi kuo išsamiau ir idomiau Jums ją išanalizuoti ir paaiškinti.

  • Lietuvių kalba Kalbėjimo potemės 2018
  • Microsoft Word 22 KB
  • 2015 m.
  • 3 puslapiai (963 žodžiai)
  • Mokykla
  • Dažnai teigiama, kad moterų kuriama literatūra yra savita - Literatūra, 28 potemė
    10 - 4 balsai (-ų)
Dažnai teigiama, kad moterų kuriama literatūra yra savita - Literatūra, 28 potemė. (2015 m. Sausio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/daznai-teigiama-kad-moteru-kuriama-literatura-yra-savita-literatura-28-poteme.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 07:18
×