Dažnai žmogaus atmintyje išlieka jo paties gyvenimas


Tik darbais žmogus atminty išlieka amžius gyvena. Tik darbais zmogus atminty islieka. Tik darbais žmogus atminty išlieka amžius gyvena rasinys. Kaip gyvenimas išbando žmogaus dvasinę stiprybę šatrijos ragana. Ar tebeaktualus m.k.sarbievijaus zodziai,,tik darbais zmogus atminty islieka". Tik darbais zmogus atminty islieka samprotavimas. Šatrijos ragana sename atmintis rašinys. Sarbievijaus zodzisi tik darbais zmogus atminty islieka amzius gyvena. Dvasinės stiprybės satrijos ragana. Tik darbais žmogus atminty išlieka,amžius gyvena"?.

Dažnai žmogaus atmintyje išlieka jo paties gyvenimas.

Vieni žmonės gyvena garbingai ir sąžiningai, bet atsiranda ir tokių kurie gyvenimą nugyveną tik rūpindamiesi savimi ir norėdami iš kitų tik naudos sau. Ir tokie žmonės nugyvenę beveik visą savo gyvenimą net nenori prisiminti kokie egoistai jie buvo, nes tokiame amžiuje kiekvienas suvokia visas savo klaidas ir gailisi dėl jų. Na o garbingi žmonės, padėję kitiems, visada norės sugrįžti į praeitį ir prisiminti visą ką gero yra nuveikę ne sau, o kitiems. Ši situacija puikiai atsispindi XIX-XX amžiaus Marijos Pečkauskaitės -Šatrijos raganos gyvenime. Nugyvenusi pusė savo gyvenimo pradėjo rašyti kūrinį „Sename dvare“ kuriame ryškus autobiografiškumo momentas, siekimas perteikti subtiliausius moters jausmų ir minčių niuansus.

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 11 KB
  • 2014 m.
  • 1 puslapis (293 žodžiai)
  • Mokykla
  • Aurimas
  • Dažnai žmogaus atmintyje išlieka jo paties gyvenimas
    10 - 4 balsai (-ų)
Dažnai žmogaus atmintyje išlieka jo paties gyvenimas. (2014 m. Spalio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/daznai-zmogaus-atmintyje-islieka-jo-paties-gyvenimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 03:25
×