Dažymas


Faktūrinis dažymas. Dazu purkstuvai. Dažymo darbų paskirtis. Dažymo paskirtis. Automobilio dazymo paskirtis kursinis. Automobiliu dazymas kursinis. Automobilio dazymo baigiamieji darbai. Dazymo cm2. Volelis su dažu padavimu. Aliejiniais dazais ant automobilio.

Dažymo darbų paskirtis ne tik dažomui paviršiui suteikti atspalvį ar padengti jį spalva, bet padengti paviršius apsauginėmis, dekoratyvinėmis, izoliacinėmis dangomis. Dažų purkštuvai. Paviršių paruošimas dažymui. Darbuotojo veiksmai prieš darbą. Baigęs darbą dažytojas privalo. Išvada. Naudota literatūra.

Dažymui naudojami įrankiai : teptukai, šepečiai. Voleliai, dažų purkštuvvoleliai sunkiai prieinamoms vietoms dažyti. Tinka dažyti vandeniniais, emulsiniais ir aliejiniais dažais.

Avies vilnos voleliai - geriausiai tinka dažyti aliejiniais ir sintetiniais dsintetinis (putplasčio) smulkiaporis volelis - minkštas, tinka dažyti stalių gaminius ir kt. Negalima plauti skiedikliu ir acetonu.

Specialios paskirties stambiaporis sintetinis volelis - negalima plauti skiedikliu ir acetonu. Skirtas grubiems paviršiams dažyti.

Specialios paskirties sintetinis faktūrinis performuotas volelis - ypatingai grurankiniai dažų purkštuvai naudojami į vairioms vandens emulsiniais, kalkiniais dažais purkšti statyboje ir buityje. Pyrškiamas co-20b susideda iš dažų padavimo įtaiso, rankinio purkštuvo, filtro ir jungiamųjų žarnų. Keliant rankena, dažų mišinys pkilnojami: jie skirti aprūpinti pneumosistemas, pneumoįrankius ir pneumomechanizmus suspaustu oru, atliekant dažymo, apdailos ir kitus, reikalaujančio oro darbus statyboje.

Turi iškrovos mechanizmą, leidžiantį pajungti kompresorių darbui tuščia eiga, tada kai nevartojamas oras.

Dirba automatiniu rėžimu nustatytuose slėgio reduktoriumi, kurio reguliavimo diapozonas nuo 10 iki hgf/cm2; tai sutskirti orui slėgti atliekant dažymo bei kitus darbus, reikalaujančiusjie skirti padengti paviršių apsauginėmis, dekoratyvinėmis, izoliacinėmis dangomis statyboje ir kitose pramonės šakose. Lakanaujus teptukus išplauname drugname vandenyje, įpyle truputį plovimo priemonės. Jie bus minkštesni, pasišalins iškritę šeriai ir plaukeliai. Po dažymo nuo teptuko nukrečiame kaip galima daugiau likusių dažų ir įdedame į indą su vandeniu (jei dažėme vandeniniais dažais) arba skiedikliu (jei dažėme nevandeniniais dažais). Vėl nuplauname drugnu vandeniu į kurį įpilame truputį plovimo priemonės. Po poros dienų dažai galutinai atsiskirs nuo teptuko, ir jį bus galima naudoti toliau. Niekada negalima palikti teptuko stovėti ant šerių.

Prieš pradedant dažyti volelį reikia sudrėkinti vandeniu (jei dažome vandeniniais dažais) ,pakostu (jei dažoma aliejiniais dažais), vaitspiritu (jei dažysime alkidine emale). Baigę dažymo darbus voleliai išplaunami atitinkamame mišinyje. Išvalytą ir įdėtą į vonelę nakčiai pamerkiame vandenyje. Kalkiniai dažai išgraužia kailinio volelio kailį.

  • Microsoft Word 43 KB
  • 2010 m.
  • 9 puslapiai (1215 žodžiai)
  • Universitetas
  • Aida
  • Dažymas
    8 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Dažymas. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/dazymas.html Peržiūrėta 2021 m. Birželio 14 d. 08:19
×
43 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo