Dažymo įmonės verslo planas


Verslo ekonomika ir vadyba. Individualus darbas IĮ “ Tepliukas “. Siūlomo projekto esmė. IĮ steigimo ir registravimo kaštai , tai. Iki gamybiniai kaštai. 50 57 92 30 99 19 63 Nuosavas kapitalas. Turto įsigijimo kaštai. 00 745 Skolintas kapitalas. Apyvartinis kapitalas pinigai. 00 Įrengimų ir montavimo darbų sąmata. Vnt. Skaičius * vnt. Viso išleista ilgalaikiui turtui , EUR. Viso išleista trumpalaikiui turtui , EUR. 00 marketingo planas tikslinės rinkos nustatymas. Rinkodaros marketingo veiklos kaštai. Teikiamos paslaugos apimčių nustatymas. Reklama ir rėmimas. Reklaminio pranešimo pavyzdys. Paslaugos savikainos skaičiavimas. Išlaidos darbininkų darbo užmokesčiui ir soc. Draudimui. Iš viso 4663 20 Pastoviosios išlaidos Išlaidos administracijos darbuotojų darbo užmokesčiui ir soc. Draudimui. Pareigos Etatas Mėnesinė alga , EUR Metinis darbo užmokestis , EUR Soc.,. , Iš viso 6600 00 2230 56 Išlaidos elektros energijai , sunaudojamai , patalpų apšvietimui. Išlaidos patalpų šildymui. = 2 * 221 * 05 * 45 32 05 EUR. Dienų Ilgalaikio turto nusidėvėjimo išlaidos. Ilgalaikio turto pavadinimas Įsigijimo vertė , EUR V1 Likvidacinė vertė , EUR V2 Turto nusidėvėjimo normatyvas Metinė nusidėvėjimo. Iš viso Išlaidos įrengimų einamajam remontui. · 03 eur = 11485 00 · 03 344 55 EUR.


Projekto tikslas yra nustatyti įmonės galimybes įsitvirtinant rinkoje, taip pat sužinoti ar įmonę kurti verta, ar ji bus pelninga bei per kiek laiko atsipirks investuotos lėšos.

Pasirinkta verslo sritis yra sienų paruošimas ir dažymas. Įmonę planuoju įkurti 2017.01.30.

Įmonė teiks kokybiškas ir konkurencingos kainos paslaugas. Iš konkurentų išsiskirsime taktišku bendravimu su užsakovu, darbo greičiu, darbų kokybe, bei puikia kaina. Įmonės darbuotojai bus be žalingų įpročių, punktualūs bei kruopštūs savo srities specialistai.

Įmonė teiks gyvenamųjų ir negyvenamųjų patalpų sienų paruošimą ir dažymą..

Darbus atliksime su naujoviškomis medžiagomis bei įrankiais.Naudosime aukštos kokybės dažų pulverizatorius bei oro kompresorių. Naudojant šias technikas, darbo kokybė yra kur kas geresnė, nei naudojant įprastus dažymo volelius, ženkliai sumažėja broko tikimybė. Dažai pasidengia tolygiai, be trūkumų. Apdorojus sieną gruntu, purškiami dažai labai gerai sukimba su paviršiumi. Dėl tolygaus padengimo dažai džiūsta greičiau, todėl sutrumpėja darbo atlikimo laikas. Taip pat šitaip yra taupomos medžiagos ir dėl šios priežasties mūsų kaina yra prieinama. Mūsų įranga labai portabili ir veikia benzininio generatoriaus pagalba, todėl darbus galėsime atlikti net ten kur nėra pastovaus elektros tiekimo.

Kolkas orientuojamasi bus į smulkesnius klientus, tiek juridinius, tiek ir fizinius. Darbas bus atliekamas visoje Lietuvoje.

Įmonės klientai bus apie 23 – 65 metų amžiaus, gyvenantys mieste arba kaime, taip pat asmenys turintys įvairias darbo paskirties patalpas. Gaunantys aukštas ar vidutines pajamas. Didėjant naujų nuosavų namų statyboms bei spartėjant daugiabučių restauracijoms, dažymo paslaugų paklausa yra didelė, todėl mūsų įmonė rinkoje turėtų įsitvirtinti nesunkiai.

Remiantis įmonių sąrašais, Lietuvoje yra nemažai įmonių, sienų dažymo srityje. Mūsų įmonė siūlys mažesnes nei konkurentų kainas, siekiant prisivilioti klientus bus daromos papildomos akcijos bei suteikiamos nuolaidos. Manoma, kad mūsų paslaugos bus tikrai paklausios ir jomis susidomės daug klientų. Dėl savo siūlomų salygų, kainos, darbo kokybės bei darbų atlikimo greičio išsiskirsime iš konkurentų, klientai mus pastebės. Konkurentams nusileisime tuo, kad galėsime dirbti mažuose projektuose. Yra daug konkurentų su kur kas daugiau darbuotoju, todėl tokios įmonės vienu metu gali atlikinėti kelis užsakymus vienu metu, ko mes negalėsime.

  • Microsoft Word 143 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (2035 žodžiai)
  • Kolegija
  • Martynas
  • Dažymo įmonės verslo planas
    10 - 3 balsai (-ų)
Dažymo įmonės verslo planas. (2017 m. Birželio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/dazymo-imones-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Gruodžio 11 d. 21:54
×