Debesų kompiuterija kursinis darbas


Įvadas. Debesų kompiuterija. Debesų Kompiuterijos tipai. Debesų kompiuterijos privalumai ir trūkumai. Virtualizacija debesys. Programinė įranga kaip paslauga. SaaS teikiami privalumai. Dokumentų rengyklės debesyje. Google Docs. ThinkFree Online Office. Zoho Writer. Išvados. Informacijos šaltinių sąrašas.


Priemonės: konspektas, mokomasis kompiuteris su www prieiga, spausdintuvas, virtualios įmonės duomenys.

Debesų Kompiuterija taip pat yra skirstoma pagal tai, kokias vidines paslaugas ji teikia:

Debesų Kompiuterija turi daug teigiamų savybių, kurios padeda patogiau tvarkytis su savo failais ar naudotis įvairiomis programomis. Tačiau viena, labiausiai pritaikoma šiems inovatyviems laikams, yra debesų kompiuterijos prieinamumas iš visur, kur tik žmogus turi interneto prieigą, o šiais laikais „pasigauti“ internetą galima beveik visur, kur tik to prireiks, bet kuriuo dienos laiku. Todėl teigiama, kad ši nauja technologija prigis mūsų visuomenėje ir ateityje žmonės neįsivaizduos savo gyvenimo be Debesų Kompiuterijos. Savaime suprantama, yra ir daugiau teigiamų savybių:

Vartotojai, kurie naudojasi Debesų Kompiuterija, neprivalo pirkti galingų kompiuterių, kurie atliktų begalę funkcijų. Jiems užtenka tik prisijungti prie tinklo ir naudotis jiems teikiamomis paslaugomis;

Sklinda gandas, kad kai kurie „Debesų“ tiekėjai padeda šnipinėti asmenis, kuriems yra teikiamos paslaugos . Jie gali teikti informaciją apie žmogaus pomėgius, kokia veikla užsiima ar netgi jų buvimo vietą. Šis faktas atgrasina dalį vartotojų naudotis Debesų Kompiuterija, kad užtikrinti savo privatumą.

Vartotojas gali pasirinkti, kiek jam reikia resursų ir už juos mokėti tik tiek, kiek jais naudojasi. Kitu atveju, visai informacijai talpinant į vieną kompiuterį, visada lieka talpos, už kurią buvo sumokėta, bet ja nesinaudojama;

Aiškiai matoma, kad teigiamų savybių yra žymiai daugiau negu neigiamų. Pagal tai galima spręsti, kad einant laikui, Debesų Kompiuterijos taikymas ir naudojimas visuomenėje bus vis reikšmingesnis ir galiausiai žmonės neįsivaizduos savo gyvenimo be šios technologijos.

Talpyklos valdiklis. Valdo blokų lygio tinklinę talpyklą. Ši talpykla gali būti dinamiškai susiejama su virtualiomis mašinomis.

„Google Docs" yra puikūs pasirinkimas žmonėms , kurie naudoja teksto apdorojimo programinę įrangą retai. Nes nereikia mokėti dideli pinigų už darbalaukio programinė įranga. Tai taip pat patogu tiems, kurie dažnai keliauja arba kuriems bendradarbiavimas yra svarbus. Tol, kol jūs turite prieigą prie interneto, galite rašyti ir redaguoti dokumentus.

Viena iš geriausių ypatybių yra gebėjimas saugoti, dokumentus tinkle. Tai reiškia, kad jūs galite gauti prieigą prie savo dokumentų iš ,bet kurio kompiuterio su interneto prieiga. Vartotojams tai naudinga ,nes jiems nereikia daryti kopijų ir sinchronizuoti dokumentų. Žinoma, galima įkelti ir atsisiųsti dokumentus. Jei jus bendradarbiaujat su kitais dokumentus galima padaryti viešus ir matomus visiems arba galite nusiusti nuoroda norimiems žmonėms ,kad jie tegalėtu matyti dokumentą ir dirbti su jais. Net jei jus nenorite dirbti su „Google Docs" dokumentus galima eksportuoti kaip PDF failus. Tai puikus būdas konvertuoti savo dokumentus į PDF formata be brangios programinės įrangos. Į „Google Docs" galima ikelti šiuos formatus: RTF, Word,pain text, OpenOffice Writer.O su „Google Docs" galima sukurti šiuos formatus: Word, OpenOffice Writer, RTF, plain text, HTML, PDF.

  • Informatika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 104 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (2820 žodžiai)
  • Kolegija
  • Eligijus
  • Debesų kompiuterija kursinis darbas
    10 - 2 balsai (-ų)
Debesų kompiuterija kursinis darbas. (2016 m. Kovo 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/debesu-kompiuterija-kursinis-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 21:48
×