Debesų kompiuterijos panaudojimas mokymo procese


Debesų kompiuterijos panaudojimas mokymo procese.


Nuolatos progresuojančios technologijos verčia švietimo įstaigas tobulinti technologijas, skirtas mokimuisi, taipogi nuolat atnaujinti greitai senstančia programinę įrangą, kuri skirta specialistų rengimui, turinčius paklausą darbo rinkoje. Nemažai švietimo įstaigų neturi pakankamai lėšų, kad galėtu pastoviai aprūpinti technine ir programine įranga studentus. Atsižvelgiant į šias aplinkybes, debesų kompiuterijos naudojimas gali ženkliai sumažinti sąnaudas modernizuojant įrangą ir suteikti kokybišką mokimąsi be didelių išlaidų. Šiame darbe buvo atlikta debesų kompiuterijos servisų analizė, taip pat nustatyti jų pagrindinės problemos ir trūkumai.

Šiuolaikinėmis sąlygomis didėja būtinybė formuoti kuo lankstesnę sistemą skirta švietimui, kurios pagalba galima turėti prieigą prie pasaulinių informacijos šaltinių ir duomenų bazių, taip pat turėti galimybę nuolat gerinti savo profesinius įgūdžius. Šia galimybę suteikia nuotolinis mokymasis, kuris yra vienas iš sparčiausiai besivystančių sričių.

Šio darbo tikslas yra pagerinti nuotolinio mokymo kokybę. Norint pasiekti šį tikslą buvo sprendžiami šie tyrimo uždaviniai:

Buvo išanalizuotos turimi debesų kompiuterijos servisai, kuriuos galima naudoti mokymo procesui.

Sukurtas bendras modelis debesų kompiuterijos servisų naudojimui.

Parodytas programinės įrangos įrankis, demonstruojantis debesų kompiuterijos naudojimą mokymosi procese.

Asmenybės ugdymo modelis – kai asmenybės funkcijos įsijungia į mokymosi procesą tik tada, kai asmenybės išsilavinimas neatitinka esamos mokymosi situacijos reikalavimams. Šio modelio privalumas yra didelis mokomasis efektas, didelė motyvacija darbo atlikimui, skatina besimokančio asmenybės ugdymą.

  • Microsoft Word 383 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 7 puslapiai (1119 žodžiai)
  • Igork
  • Debesų kompiuterijos panaudojimas mokymo procese
    10 - 9 balsai (-ų)
Debesų kompiuterijos panaudojimas mokymo procese. (2016 m. Balandžio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/debesu-kompiuterijos-panaudojimas-mokymo-procese.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 23:27
×