Debiutoriniai ir kreditoriniai įsiskolinimai analizė ir apskaita


Kreditorinių įsiskolinimų apyvartumas. Kreditorinio isiskolinimo apyvartumas. Debitoriniai ir kreditoriniai isiskolinimai. Kreditoriniai ir debitoriniai isiskolinimai. Imones kreditoriniu ir debitoriniu isiskolonimu analize. Debitoriniu isiskolinimu lyginimas. Buhalterijos praktikos ataskaita kreditoriniai isiskolinimai. Kreditoriniu isiskolinimu apskaita. Kreditorinio įsiskolinimo buhalterinė apskaita. Debetoriniu kreditoriniu isiskilinimo imoneje analize.

Įvadas. Apie įmonių įsiskolinimus. Debitorinių įsiskolinimų samprata. Debitoriniai įsiskolinimai. Kreditorinių įsiskolinimų samprata. Uab „roda“ veiklos charakteristika. Uab „roda“. Balansas. Debitorinių ir kreditorinių įsiskolinimų apskaita ir analizė uab „roda“ įmonėje. Debitorinio įsiskolinimo analizė ir apskaita uab „roda“ įmonėje. Uab ,,roda” debitorinio įsiskolinimo apyvartumo ir kapitalo pelningumo rodiklių dinamika. Kreditorinio įsiskolinimo analizė ir apskaita. Uab ,,roda” kreditorinio ir debitorinio įsiskolinimo palyginimas. Išvados. Literatūros šaltiniai.

Kreditoriniai ir debitoriniai įsiskolinimai, kaip daugelis kitų ekonominių reiškinių, išties nevienareikšmiai, jie – ir geri, ir blogi. Priklauso nuo to, kokios skolos ir kokiame kontekste jas vertinsime. Ne veltui didysis skolininkas H. de Balzakas yra pasakęs: ,,Turėti skolų, vadinasi šį tą jau turėti”. Aš pasirinkau nagrinėti UAB „Roda“ debitorinius ir kreditorinius įsiskolinimus, nes manau tai įmonei yra vienas iš svarbiausių veiksnių, kuriuo įmonė bando pasiekti aukščiausių rezultatų ir uždirbti pelną.

Darbo uždaviniai:

1.Apibūdinti bendrus įmonių įsipareigojimus.

2.Išsiaiškinti kas yra kreditoriniai ir debitoriniai įsiskolinimai.

3.Atlikti UAB „Roda“ kreditorinių ir debitorinių įsiskolinimų analizę bei apskaitą.

Darbo tikslas:

1.Paaiškinti kas yra įmonių įsipareigojimai.

2.Supažindinti su UAB „Roda“ debitorinių ir kreditorinių įsiskolinimų apskaita.

Darbo objektas:

UAB „Roda“ įmonė.

  • Microsoft Word 89 KB
  • 2013 m.
  • 20 puslapių (3002 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gintarė
  • Debiutoriniai ir kreditoriniai įsiskolinimai analizė ir apskaita
    10 - 1 balsai (-ų)
Debiutoriniai ir kreditoriniai įsiskolinimai analizė ir apskaita. (2013 m. Sausio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/debiutoriniai-ir-kreditoriniai-isiskolinimai-analize-ir-apskaita.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 06 d. 05:27
×
125 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo