Dėdės ir dėdienes skaidrės


Dėdės ir dėdienės analizė. Dedes ir dedienes problemos. Dėdės ir dėdienės žanras. Dedes ir dedienes santrauka. Dėdės ir dėdienės aprašymas. Rapolo geises paveikslas. Dedes ir dedienes interpretacija. Geises paveikslas. Dedes ir dedienes rapolo paveikslas. Severjos paveikslas.

Lietuvių analizė. Juozas tumas - vaižgantas ir jo kūryba. Lietuvių literatūros prozininkas, publicistas, literatūros istorikas ir kritikas. Geriausiuose savo kūriniuose spalvingai pavaizdavęs xix a. Pabaigos ir xx a. Pradžios lietuvių visuomeninį gyvenimą. Vaižganto kūryba. Savita formos požiūriu. Netelpa į tradicinių literatūros rūšių, žanrų ribas. Reikšmingiausia rašytojo kūryba telkiasi apie du probleminius centrus. Rašymo būdas. Stilius ir kalba. Pasakotojas. Apysaka ,,dėdės ir dėdienės”. Parašė, jau turėdamas nemažą kūrybinio darbo patirtį. Kūrinio tema. Apysakos keliamos problemos. Vaižgantui savo kūrinyje “dėdės ir dėdienės” labiausiai rūpėjo parodyti. Kūrinio pagrindiniai veikėjai. Mykoliuko paveikslas. Severjos paveikslas. Rapolo geišės paveikslas.

Dėdės ir dėdienes skaidrės. (2013 m. Balandžio 19 d.). http://www.mokslobaze.lt/dedes-ir-dedienes-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 12:10