Dedes ir dedienes


Rapolo geises charakteristika. Severijos charakteris. Dzidorius reiksme. Geišės charakteristika. Kokius deimanciukus surado vaizgantas. Severijos charakteristika. Dedes ir dedienes klausimai. Kokius nacionalinio charakterio bruožus atskleidžia vaižgantas. Rapolas geišė charakteristika. Dedes ir dedienes meiles tema.

Kokius „Deimančiukus“ įdėtumėte į šią skrynutę? Kas jums yra „Deimančiukai“? Vaižgantas. Dėdės ir dėdienės. Uždaviniai. Savarankiškai studijuojant nurodytą literatūrą. Įvadiniai klausimai. Kas labiausiai krinta į akis, kai skaitome Vaižganto „Dėdes ir dėdienes“. Kokius tikslus turėjo rašytojas ateidamas į literatūrą? Ko siekė savo kūryba? „Pirmieji mano norai. Kokius socialinius tipus užsibrėžia pavaizduoti? Apie tokius dėdes. Namų darbų aptarimas. Mykoliuko portretinė charakteristika. Mykoliukas. Išorė Vidinis pasaulis Kokia Mykoliuko vieta kasdieniame pasaulyje? „Mykoliuk, šen, Mykoliuk, ten. „Kai noriu, rimtai dirbu, kai nenoriu. Mykolas-Mykoliukas. Stiprus darbštus. Dėdė Mykolas – Dzidorius Artojas realiame gyvenime atrodo bereikšmis. Mykoliuko portretas. Pagal šią lentelę parinkti ištraukų iš teksto Mykoliuko charakteristikai ir parašyti apibendrinančias išvadas. Mykoliuko portretas. Išvados. Socialinės sąlygos įpratino ir patį Mykoliuką laikyti save mažu. Diskusiniai klausimai. Išgirdęs apie Severiutės. Severjos paveikslas. Panagrinėkite Severiutės portretinę charakteristiką. Severja, turtingiausia Vaižganto moters charakteris. Mykoliukas žiūri jai. Rapolas Geišė. Netipiškas dvaro prievaizdas. Savitą jį daro gerumas baudžiauninkams. Kodėl nesurado laimės. Mykoliukas ir Severiutė? Kaip pati gamta liepė, palinksta viena į kitą Mykoliuko ir Severiutės širdys. Praradę meilę. Apie meilę pagal Vaižganto „Dėdes ir dėdienes“. Fatališkas meilės trikampis. Meilė išjudina pačius pamatus. Mykoliuko meilė. Mykoliuko meilė Severjai yra tarsi šeimos jausmo modifikacija. Severijos meilė. Iš pirmo žvilgsnio. Rapolo Geišės meilė. Ūmus, aistringas meilės prasiveržimas yra priešybė ir Mykoliuko. Parenkite tezes rašiniams. „Mykoliuko meilės daina“ „Dzidorius Artojas – dėdė Mykolas“. Severja – duktė ir dėdienė. Namų darbai. Pasiruošti citatų pamokai ką būtinai cituotumėte kalbėdami apie Vaižganto apysaką „Dėdės ir dėdienės“. Nacionalinio charakterio bruožai. Trijų veikėjų –. Sukurti ne mažiau kaip 100 žodžių pastraipą. Gamta kuria žmogumi. Kokius nacionalinius charakterio bruožus Vaižgantas atskleidžia kurdamas Mykoliuko paveikslą. Apibendrinimas. Kokius nacionalinio charakterio bruožus atskleidžia Vaižgantas „Dėdėse ir dėdienėse“. Pabaikite sakinius. Rašytojas vaizduoja Mykoliuką.
  • Lietuvių kalba Skaidrės
  • MS PowerPoint 795 KB
  • 2014 m.
  • 33 puslapiai (1677 žodžiai)
  • Jokubas
  • Dedes ir dedienes
    10 - 2 balsai (-ų)
Dedes ir dedienes. (2014 m. Balandžio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/dedes-ir-dedienes.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 23:56
×