Defibriliatorius projektavimas


Automatiniai defibriliatoriai. Automatinis isorinis defibriliatorius. Kas yra defibriliatorius. Defibriliatoriai. Defibriliatoriaus naudojimas. Kaip naudotis defibriliatorium. Defibriliatoriaus dalys. Darbas su defibriliatoriumi. Šlifavimo laiko skaiciavimas. Sirdies defibriliatorius veikimas.

Įvadas. Teorinė dalis. Širdies anatomija ir funkcijos. Defibriliatorius. Istorija. Išorinis defibriliatorius. Automatinis išorinis defibriliatorius. Kaip naudotis išoriniu defibriliatoriumi? Implantuojamas defibriliatorius. Defibriliatorių palyginamoji analizė. Defigard. Defigard. Lifepak crplus (physio-control). Konstrukcinė dalis. Defibriliatoriaus veikimas. Defibriliatoriaus tipas ir impulso forma. Elektrinės defibriliacijos komplikacijos. Medžiagų parinkimas. Pagrindinių parametrų skaičiavimas. Technologinė dalis. Ruošinio galų planavimas. Tekinimo pjovimo greitis. Špindelio apsisukimų skaičiavimas. Mašininio laiko skaičiavimas. Rupus ir glotnus tekinimas. Tekinimo pjovimo greitis. Pjovimo jėgos tekinant. Pjovimo galingumo skaičiavimas. Špindelio apsisukimų skaičiavimas. Mašininio laiko skaičiavimas. Skylės gręžimas. Pjovimo greičio skaičiavimas. Sukimo momento nm ir ašines jėgos n skaičiavimas. Špindelio apsisukimų skaičiavimas. Mašininio laiko skaičiavimas. Skylės gręžimas. Pjovimo greičio skaičiavimas. Sukimo momento nm ir ašines jėgos n skaičiavimas. Špindelio apsisukimų skaičiavimas. Mašininio laiko skaičiavimas. Šlifavimas. Efektyvaus galingumo skaičiavimas. Mašininio laiko skaičiavimas. Saugos reikalavimai. Išvados. Literatūra.

Defibriliatorius yra prietaisas sukurtas kovai su širdies sustojimu ar virpėjimu, širdies priepuoliu ar tiesiog su nestabiliu širdies ritmu. Dėl šių sutrikimų širdis gali nebegauti pakankamai kraujo, ir pacientus gali ištikti staigi mirtis, jei nebus nustatytas tikslus gydymas. Defibriliatorius siunčia mažus elektros impulsus tiesiai į širdį, taip sunormalizuodamas širdies ritmą ir veiklą. Ankščiau defibriliatoriais naudojosi tik gydytojai arba skubios pagalbos specialistai. Aparatai buvo didelių matmenų ir jais naudotis galėjo tik įgudę specialistai. Bet pažengus technologijai defibriliatoriai tapo, mažesni saugesni ir jais yra žymiai lengviau naudotis nei anksčiau. Yra trijų rūšių defibriliatoriai: išoriniai, implantuojami ir didžiausias pasiekimas automatiniai defibriliatoriai. Automatiniu defibriliatoriumi gali naudotis beveik visai neišmanantis jo veikimo asmuo, jis veikia vienu paspaudimu. Šiomis dienomis jie yra montuojami tose virtose kur žmonių apsilankymas per parą yra gana didelis, kadangi visame pasaulyje daugiausia žmonių miršta dėl širdies ligų.

Lietuvoje taipogi planuojama naudoti automatinius defibriliatorius, tose vietose kur žmonių skaičius per diena siekia 200-250. Taip norima sumažinti mirštamumą, dėl staigių širdies priepolių.

  • Microsoft Word 724 KB
  • 2012 m.
  • 33 puslapiai (5266 žodžiai)
  • Universitetas
  • Violeta
  • Defibriliatorius projektavimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Defibriliatorius projektavimas. (2012 m. Gegužės 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/defibriliatorius-projektavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 19 d. 16:40
×