Deformacijų tyrimas, taikant geodezinius metodus


Aiškinamasis raštas. Deformacijos geodezijoje. Deformacijų atsiradimo priežastys. Nuosėdžių matavimo metodai. Ženklų įrengimo projekto parengimas. Atraminiai reperiai ir sėdimo markės. Sėdimo markių konstrukcijos. Nuosėdžių matavimo pagrindas. Sėdimų stebėjimo metodika ir tikslumas. Niveliavimo schema ir programa. Sėdimo stebėjimo laikas. Sėdimo stebėjimo duomenų apdorojimas. Jonų bažnyčios deformacijos. Informacija apie objektą. Esančio atramos tinklo apžiūrėjimas ir tikrinimas. Papildomų geodezinių ženklų ir markių įrengimas. Reperių ir markių išdėstymo schemų sudarymas. Matavimams naudojami prietaisai. Laukiamas matavimų tisklumas. Gautų matavimų rezultatai. Geodezinių darbų sąmata. Išvados. Literatūros sąrašas.

Darbo tikslas: Sudaryti Šv. Jono Krikštytojo ir Šv. Jono apaštalo ir evangelisto bažnyčios deformacijų tyrimo projektą, taikant geodezinius metodus.

Tyriamasis objektas yra architektūros ir kultūros paminklas, pastatytas 1426m., todėl reikia itin tiksliai nustatyti pamatų sėdimus.

Aukščių pagrino pradinių punktų sistemą sudarys 3 giluminiai reperiai, esantys Vilniaus senamestyje: K2395, K0006 ir K0007.

Kad negadinti vertingų architektūrinių paminklų estetinio vaizdo, sėdimamas nustatyti panaudotos uždaro tipo iš nerūdijančio metalo pagamintos markės. Iš viso pamatuose planuojama įmontuoti 49 markes.

  • Geodezija Kursinis darbas
  • Microsoft Word 8965 KB
  • 2014 m.
  • 28 puslapiai (4321 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gintaras
  • Deformacijų tyrimas, taikant geodezinius metodus
    10 - 4 balsai (-ų)
Deformacijų tyrimas, taikant geodezinius metodus. (2014 m. Sausio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/deformaciju-tyrimas-taikant-geodezinius-metodus.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 00:09
×