Degalinė verslas


Verslo vystymas. Įmonės pristatymas. Uab„Kanistras“. Įmonės aprašymas. Įmonės prekinis ženklas. Įmonės vieta. Misija. Vizija. Organizacinė struktūra. „Uab Kanistras“. Paslaugos gyvavimo ciklas. Įmonės strategija. Paslaugos tobulinimo strategija. Paslaugos tobulinimo strategijos įgyvendinimo būdai degalinėje. Ssgg (swot) analizė. Ssgg (swot) analizė/. Įmonės „Uab Kanistras“. Politinė-teisinė aplinka. Ekonominė aplinka. Socialinė-kultūrinė aplinka. Technologinė aplinka. Įmonės situacijos įvertinimas. Trūksta informacijos klientams. Pateikta „Uab Bandelių rojus“. Įmonės problemos analizavimas. Įmonės problemos sprendimo būdai. Reklamos pagaminimas. Papildomo finansavimo paieška. Reklamos vadybininko paieška. Išvados. Literatūra.

Aleksandro stulginskio universiteto ekonomikos ir vadybos fakulteto ekonomikos, apskaitos ir finansų institutas.

UAB “Kanistras” - tai nauja lietuvių firmos degalinė kurį užsiimą naftos produktu ir suskystintomis duju prekybą Lietuvoje. Įmonė įsteigta 2014 metų rugsėjo 09 dieną. Tai dinamiška, pradedanti auganti ir šiuolaikiška degalinė siūlanti aukštos kokybės suskystintas dujas ir naftos produktus: Bešvini benzina 95 ir 98 markės; Dyzelini kura; Pagrindinis „Kanistras“ tikslas - didinti degalinės pelningumą ir veiklos efektyvumą, plėsti degalinės tinklą Lietuvos, Latvijos, Estijos šalyse.

Degalinė stovi šalia Šilalės miesto gerai matomoje vietoje ant Kalno todėl galime pastebėti iš toli, 200 metrų iki magistralinio kelio A1 kuriame labai didelis eismas, nes kelias veda į Palanga tai yra Lietuvos kurortinis miestas dar į Klaipėdos miestą tai yra trečiasis pagal dydį Lietuvos miestas ir valstybinis jūrų uostas.

Įmonės misija - tai kokybiški degalai mažomis kainomis, platus ir kokybiškas paslaugų spektras degalinėje.

Įmonės vizija – plėsti mažmeninės prekybos degalais rinką Baltijos šalyse ir tapti vienu geriausiu degalinių lyderiu Baltijos šalyse. „Vizija apima įmonės vadovų idėją, kas reikalingą, kad įmonė galėtų veikti ateityje“.

Įmonės „UAB Kanistras“ gyvavimo ciklo stadija yra (Įvedimo).Degalinė yra neseniai pasirodžiusi Lietuvos rinkoje, naftos produktų tai yra degalų pirkimas didėja, nes kainos nėra didelės dėl šios priežasties, kad kainos mažos degalinė patiria dideles išlaidas įmonėje.

  • Ekonomika Skaidrės
  • MS PowerPoint 1955 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 30 puslapių (1171 žodžiai)
  • Universitetas
  • Tadas
  • Degalinė verslas
    10 - 6 balsai (-ų)
Degalinė verslas. (2015 m. Rugsėjo 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/degaline-verslas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 12:44
×