Degalų asortimentas, kokybė ir pagrindinės charakteristikos testas


Degalų asortimentas , kokybė ir pagrindinės charakteristikos ” testas. Kokie yra automobilių degalai. Iš ko yra išgaunamas benzinas. Koks skaičius yra svarbiausias benzino kokybės rodiklis. Kas atsitinka , kai variklio detalių temperatūra viršija normos ribas. Be antidetonacinių savybių , benzinas turi tenkinti ir kitus svarbius kokybės reikalavimus , kokius. Lietuvoje leidžiamo parduoti benzino asortimentas. Per paskutinius du dešimtmečius dyzelino vartojimas. Pagal Rusijos standartą GOST 305 82 yra trys dyzelinių degalų markės kurios atspindi sezoniškumą ir klimato zonas. Kokia yra vidut. Dyzelio kaina. Kokia yra vidut. Benzino kaina. Kokia yra vidut. Dujų kaina. Į kokias rūšis yra skirstomi dyzeliniai degalai pagal sieros kiekį. Kokie degalai yra gerokai pigesni ir mažiau kenksmingi ? Kas gali nutikti , jei dyzelinio automobilio būna silpnas akumuliatorius ar neveikia kokia nors pakaitinimo žvakė. Kam yra naudojamas kuras. Kaip yra vadinamas vidaus degimo varikliuose naudojamas kuras. Koks benzinas naudojamas atitinkamai automobilių ir lėktuvų benzininiuose varikliuose. Kas yra vadinamas degiuoju mišiniu. Kokie yra patys paprasčiausi būdai bendrai įvertinti degalų ir techninių skysčių kokybę ?

T: 500 C – tai temperatūra, kurią pasiekus išdistiliuojama 50 proc. (tūrio vienetais) visų dyzelinių degalų. Kuo žemesnė virimo temperatūra, tuo:

9. Pagal Rusijos standartą GOST 305-82 yra trys dyzelinių degalų markės,

A: Vasariniai žymimi raide V; Arktiniai žymimi raide A; Žieminiai žymimi raide Z

B: Žieminiai žymimi raide Ž; Vasariniai žymimi raide S; Arktiniai žymimi raide A

C: Pavasariniai žymimi raide P; Vasariniai žymimi raide L; Žieminiai žymimi raide Z; Arktiniai žymimi raide A

D: Vasariniai žymimi raide L; Žieminiai žymimi raide Z; Arktiniai žymimi raide A

C: Pilstymas iš vieno indo į kitą, taip stebint degalų tekstūrą

  • Transportas Testas
  • Microsoft Word 12 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (670 žodžiai)
  • Samanta
  • Degalų asortimentas, kokybė ir pagrindinės charakteristikos testas
    10 - 6 balsai (-ų)
Degalų asortimentas, kokybė ir pagrindinės charakteristikos testas. (2015 m. Lapkričio 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/degalu-asortimentas-kokybe-ir-pagrindines-charakteristikos-testas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 18:10
×