Degalų sąnaudų mažinimas


Kuro sąnaudų mažinimas. Bakalauro mechanikos apie automobilius darbų pavyzdžiai. Benzininio variklio kuro sanaudu mazinimas. Auto dyzelinio filtro kuro klasifikacija. Dyzelino kokybe referatas. Maziausios kuro sanaudos su benzininiu varikliu. Degalu mazinimo budai. Degalų sąnaudų mažinimo būdai referatas. Benzininiu varikliu sanaudu mazinimas. Kuro sanaudu.

Įvadas. Automobilio filtrų keitimas. Variklio ir greičių dėžės tepalai. Lembda zondas. Suspaudimo laipsnio didinimas. Žvakių keitimas. Gamintojo nurodytas padangų dydis ir slėgis padangose. Cilindrų išjungimas. Kiti automobilio elementai įtakojantys kuro ekonomiją. Degalų tiekimo nutraukimas stabdant varikliu. Priežastis didinančios kūro sąnaudas. Išvados. Literatūra.

Labai svarbu taip pat kaip ir tepalus keisti automobilio filtrus. Automobiliuose priklausomai nuo jų komplektacijos yra mažiausiai trys filtrai – tai kuro filtras, benzino arba dyzelino ir tepalo bei oro filtrai. Geresnės komplektacijos automobiliuose taip pat dar yra ir salono filtras kurį taip pat reikia keisti. Ilgainiui nekeičiant salono filtro – pradeda rasoti langai, susilpnėja pečiuko veikimas ir prasčiau šildomas automobilis. Seni ir nekeisti kuro filtrai gali įtakoti variklio dinamiką ir važiavimo kokybę. Labiausiai kuro sąnaudas gali įtakoti kone pigiausias iš visų išvardintų filtrų – tai oro filtras. Dėl būtent tokio filtro, kuris kainuoja 20lt naujas, automobilis vartodavo trimis litrais daugiau kuro – taigi tokio filtro keitimas būtų atsipirkęs per pirmą šimtą kilometrų.

  • Microsoft Word 139 KB
  • 2012 m.
  • 11 puslapių (1647 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gintaras
  • Degalų sąnaudų mažinimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Degalų sąnaudų mažinimas. (2012 m. Rugpjūčio 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/degalu-sanaudu-mazinimas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 01:46
×