Degimo teorija skaidrės


Degimo teorija. Kas yra degimas. Degimo teorijos trikampis. Degimo nutraukimas. Medžiagos pagal degumą. Deguonis. Degimas. Degimo zonos. Pagrindinės statybinės laikančiosios konstrukcijos. Kai kurių medžiagų užsidegimo temperatūros. Dūmų sudėtis ir žala. Co.


Degimas yra medžiagos sąveika su deguonimi, kai išsiskiria šiluma, dūmai ir liepsna (degant kai kurioms medžiagoms dūmai ir (arba) liepsna gali būti nematomi). Pagrindiniai komponentai yra degioji medžiaga, deguonis ir uždegimo šaltinis. Degimą galima parodyti degimo teorijos trikampyje.

O2 – ore esantis deguonis DM – degi medžiaga UŠ – uždegimo šaltinis.

O2 – ore esantis deguonis DM – degimo medžiaga UŠ – uždegimo šaltinis.

Visos gamtoje esančios medžiagos nepriklausomai nuo fizines būsenos pagal degumo charakteristiką klasifikuojamos į šias medžiagų degumo grupes: Nedegioji medžiaga yra tokia, kuri, kaitinama neribotą laiką, normaliomis sąlygomis nedega. Sunkiai degi medžiaga yra tokia, kuri, paveikta uždegimo šaltinio, dega normaliomis sąlygomis ir negali degti jį atitraukus. Degioji medžiaga yra nuo uždegimo šaltinio užsideganti ir normaliomis sąlygomis deganti medžiaga.

I – medienos paruošimas degti;II – degimo su liepsna zona;III – degimas be liepsnos;1 – anglys;2 – iš dalies sudegusi mediena ir anglys;3 – degimo nepaveikta mediena.

Pradinėje stadijoje iš degios medžiagos išsiskiria pirolizės dujos. Vėliau susimaišo su ore esančiu deguonimi ir užsidega nuo liepsnos šaltinio.

  • MS PowerPoint 297 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (504 žodžiai)
  • Mokykla
  • Spichki
  • Degimo teorija skaidrės
    10 - 1 balsai (-ų)
Degimo teorija skaidrės. (2018 m. Vasario 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/degimo-teorija-skaidres.html Peržiūrėta 2019 m. Vasario 15 d. 22:56
×