Dekoratyvinė skulptūra Žuvis


Technologijų mokyklinio brandos egzamino techninė užduotis egzamino baigiamojo darbo produktui. Santrauka. Įvadas. Darbo tikslas ir uždaviniai. Pagrindinės egzamino baigiamojo darbo apraše vartojamos sąvokos. Projektavimas. Idėjos paieška, apibendrinimas. Grafinis idėjos paieškos vaizdavimas. Saugaus darbo taisyklės. Pasirinkto darbo priemonės ir medžiagos. Medžiagos. 4,technologiniai procesai ir jų rezultatai. Medžio technologiniai procesai. Technologinių procesų rezultatas. Išvados. Informaciniai šaltiniai.


Gavus techninę užduotį ji buvo analizuojama. Išanalizavus techninę užduotį buvo ieškoma papildomos informacijos, kuri tiktų užduočiai. Parašomas įvadas. Planuojamas laikas ir tarpiniai atsiskaitymai, pagal kuriuos buvo daromas darbas. Vėliau darbas pradedamas projektuoti, ieškomos idėjos, analogai, lentynų pavyzdžiai. Pasirenkama gaminti medinę žuvį papuošti. Pasirinktam gaminiui parenkamos tinkamos medžiagos, kurių galėtų prireikti gaminant baigiamąjį darbą. Kruopščiai apdirbama mediena, stengiamasi darbą atlikti kuo tvarkingiau.

Medinė žuvis- tai medinis gaminys skirtas įvairiems dalykams. Jį galima panaudoti puošiant sodybą, interjerą, namų vaizdą. Taip pat jį galima panaudoti, kaip kokį simbolį ar apdovanojimą už laimėjimus įvairiuose srityse. Toks gaminys yra ilgaamžis, greitai nesupūna, nesugenda. Kuriamas produktas – gaminys. Be to toks gaminys daug vietos neužima, yra komfortabilus gaminys. Organiškai įsilieja į aplinką, estetiškas, nesudėtingai gaminamas, lengvai ir saugiai eksploatuojamas, ekologiškas. Ši informacija yra naudinga tuo, kad žmonės tai perskaitę gali susidaryti nuomonę apie tą žuvį, net jo ir nematę.

2. Rinkti, kaupti ir atrinkti reikiamą informaciją ir ją pateikti naudojant IKT priemones.

Gavęs techninę užduotį, pirmiausia išsianalizavau ją atitinkančius analogus. Idėja gaminti medinę žuvį kilo ne iš karto. Viskas prasidėjo tada, kai pamačiau internete. Tada kilo noras ir man padaryti žuvį. Kadangi man visada patiko darbai, kurie būtent susiję su medžiu, tai pamačius, kaip nuostabiai ji atrodo, pradėjau ja gaminti. Net įsivaizduoti negalėjau, kad galima taip gražiai padaryti savo rankomis.

  • Microsoft Word 3849 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (1334 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Valentinas
  • Dekoratyvinė skulptūra Žuvis
    10 - 1 balsai (-ų)
Dekoratyvinė skulptūra Žuvis . (2017 m. Gegužės 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/dekoratyvine-skulptura-zuvis.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 20 d. 13:49
×