Dekupažas interjero detalių įmonės verslo planas


Gamybos planas dekupazo. Referatai apie dekupaza. Verslo planas papuosalu parduotuve. Verslo planas detaliu parduotuve. Interjero detales misija. Verslo planas detales gamyba. Papuosalu gamyba namie-verslo planas. Kuriamo interjero tikslai ir uždaviniai. Dekupazo tikslas ir uzdaviniai. Verslo planas realizavimo metodai.

Įvadas. Darbo tikslai. Pradedamo verslo ir įmonės aprašymas. Verslo idėja ir verslo esmė. Verslo vizija. Verslo misija. Įmonės vertybės. Verslo tikslai ir uždaviniai. Įmonės charakteristika. Gaminama produkcija, parduodamos prekės, teikiamos paslaugos. Nuosavybės forma. Žinios apie verslininką, jo patirtį. Vietovės, kur bus kuriama įmonė, apibūdinimas. Rinka. Bendra rinkos apžvalga ir tendencijos. Vartotojai. Konkurentai. Didžiausių konkurentų sąrašas. Marketingas. Tikslai ir uždaviniai. Kainų politika ir kainos. Realizavimo metodai. Reklama. Gamybos planas. Gamybinės patalpos. Trumpas gamybos proceso aprašymas. Gamybiniai pajėgumai. Įrengimai, mašinos, medžiagos, žaliavos, transportas. Pagrindiniai, pagalbiniai ir aptarnavimo procesai. Įmonės struktūra. Darbuotojai ir valdymo personalas. Darbo užmokestis. Finansinis planas. Finansavimo šaltiniai. Pajamų ir išlaidų planas. Išlaidų planas. Pajamų planas. Projekto atsipirkimo laikas. Individualios veiklos mokesčių skaičiuoklė. Skaičiuoklė. Gaminio, paslaugos savikainos skaičiavimas. Išvados ir pasiūlymai. Literatūra.

Pastaruoju metu yra pastebimas ženkliai didėjantis pirkėjų susidomėjimas rankdarbiais. Ir tas liečia ne tik rankų darbo drabužius ar papuošalus, bet ir interjero arba eksterjero detales. Dalis pirkėjų jau pavargo nuo šimtais ar tūkstančiais fabrikuose ar siūvimo cechuose gaminamų vienodų, niekuo viena nuo kitos nesiskiriančių prekių. Jie yra išvarginti monotonijos, todėl ieško kažko, kas juos išskirtų iš masinės gamybos vartotojų klano. Dauguma tokių pirkėjų ieško originalių, rankų darbo interjero arba eksterjero detalių, kurios ne tik praskaidrina nuotaiką šeimininkams bei jų svečiams, bet ir sukuria savotišką šilumos ir ramybės atmosferą namuose.

Kadangi įmonė steigsis, o ne plės savo veiklą, ji iš pradžių turės tik vieną gamybos padalinį, kuriame dirbs du žmonės (vienas iš jų dirbs pastoviai, kitas – terminuotai), ir internetinę parduotuvę-galeriją. Jei įmonei gerai sektis, kuo nuoširdžiai tikime, mes išplėsime savo veiklą: įkursime antrą gamybos padalinį, priimsime daugiau darbuotojų bei įkursime savo parduotuvėlę viename iš Vilniaus mikrorajonų.

  • Vadyba Verslo planas
  • Microsoft Word 187 KB
  • 2012 m.
  • 16 puslapių (2053 žodžiai)
  • Universitetas
  • Katy
  • Dekupažas interjero detalių įmonės verslo planas
    10 - 1 balsai (-ų)
Dekupažas interjero detalių įmonės verslo planas. (2012 m. Balandžio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/dekupazas-interjero-detaliu-imones-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 20:41
×