“Dėl specialiųjų žemės ir miško naudojimo sąlygų patvirtinimo” trumpa analizė


“Dėl specialiųjų žemės ir miško naudojimo sąlygų patvirtinimo” trumpa analizė.


Taip pat šiuo teisės aktu nustatoma specialiosiose žemėse ir miškuose vykdomos ūkinės veiklos apribojimai, valstybinių parkų tvarkymo zonų reglamentai bei nustatyta tvarka, kaip nustatytos specialiosios žemės ir miško naudojimo sąlygos yra įrašomos į Nekilnojamo turto kadastrą ir Nekilnojamojo turto registrą.

Individualiajame darbe deataliau susipažinome su specialiosios žemės ir miško naudojimosi sąlygomis. Šiomis sąlygomis yra nustatomos apsauginės zonos, ryšių linijoms, keliams, geležinkelių keliams, aerodromams, elektros linijoms, magistraliniams dujotekiams ir naftotekiams, kuro tiekimo bazėms ir degalinėms, dujotekiams, suskystintų dujų įrenginiams, gamybiniams ir komunaliniams objektams, pastatams ir teritorijoms, kuriose vykdoma ūkinė veikla(gyvulininkystė), kurortams, nekilnojamoms kultūros vertybėms, miškams ir kt.

Vadovaujantis šiomis apsauginėmis zonomis nustatomos taisyklės, kokia veikla pvz.: statybos darbai, geologiniai tyrinėjimai ir kt., yra draudžiama arba yra leidžiama, bet tik tuo atvėju, kai yra suderinta su savininkais arba specialiose žemėse ir miškuose esančių objektų prižiūrinčiais asmenimis ar eksplotuojančiomis įmonėmis(organizacijomis).

  • Statyba Analizė
  • Microsoft Word 14 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 3 puslapiai (624 žodžiai)
  • Ramūnas
  • “Dėl specialiųjų žemės ir miško naudojimo sąlygų patvirtinimo” trumpa analizė
    10 - 4 balsai (-ų)
“Dėl specialiųjų žemės ir miško naudojimo sąlygų patvirtinimo” trumpa analizė. (2016 m. Gegužės 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/del-specialiuju-zemes-ir-misko-naudojimo-salygu-patvirtinimo-trumpa-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 13:05
×