Dėlės savarankiškas darbas


Įvadas. Apie dėles. Dėlių auginimas. Kur gydoma dėlėmis? Išvados. Literatūra.


Hirudo terapija medicinėje praktikoje naudojamos jau 3 tūkstančius metų. Medicininė dėlė- tai medicininis instrumentas yra naudojamas tik vieną kartą. Gydomasis efektas aktyvina kraujo mikrocirkuliaciją, atkuria ir pagerina audinių aprūpinimą deguonimi, maisto medžiagomis, gerina imunitetą, surenka visas nereikalingas medžiagas, tai kas nešvaru.

Darbo tikslas – supažindinti su dėlėmis.

Darbo uždaviniai:

2. Išsiaiškinti kur galima pasinaudoti dėlių terapija.1. APIE DĖLES

Vis dėlto     gydymui  būtina  naudoti  tik  biofabrike   išaugintas  dėles.  Be  to  dėlės   kilmę  turi  patvirtinti  atitinkamas  sertifikatas. 

  Medicininės  dėlės  taikomos  daugelyje  medicinos  sričių:

Kardiologija - arterinė  hipertenzija, stenokardija, poinfarktinė kardiosklerozė, širdies  kraujagyslių  nepakankamumas, tromboflebitai,  trombozės, migrena ir t.t.

Šiuo metu mūsų šalyje hirudoterapija, arba gydymas dėlėmis, taikomas Vilniuje, Druskininkuose („Eglės“ ir „Dainavos“ sanatorijose), Marijampolėje, Šiauliuose, Klaipėdoje, Visagine ir kt. miestų medicinos centruose bei privačiuose kabinetuose. Metodą taiko kelios dešimtys gydytojų. Siekiant, kad hirudoterapijos paslaugos būtų kokybiškos, veiksmingos ir saugios, atrodytų, būtina, kaip ir gydant vadinamaisiais tradiciniais metodais, vadovautis atitinkamais standartais (juk tai – intervencinės procedūros). Tačiau jų Lietuvoje nėra.

  • Microsoft Word 159 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (1409 žodžiai)
  • Kolegija
  • Rasa
  • Dėlės savarankiškas darbas
    10 - 5 balsai (-ų)
Dėlės savarankiškas darbas. (2016 m. Birželio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/deles-savarankiskas-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 07:06
×