Depiliacijos privalumai ir trukumai


Depiliacija referatas. Depiliacijos trukumai. Depiliacija vasku trukumai. Depiliacijos referatas. Depiliacijos budai lentele. Depiliacijos atlikimo budai. Depiliacijų lentelė. Depiliacijos salono verslo planas. Kiekvienas žmogus turi trukumu speros. Epiliatoriai privalumai ir trukumai.

Depiliacija. Įvadas. Dėstomoji dalis. Supažindinimas su depiliacija. Depiliacijos būdai. Jos privalumai ir trūkumai. Skutimas. Pešiojimas. Depiliacija vašku/cukrumi. Depiliacija heminiu depiliatoriumi. Depiliacija epiliatoriumi. Elektroepiliacija (elektrolizė). Depiliacija lazeriu. Fotoepiliacija. Plaukų šalinimo būdų privalumų ir trukumų lentelė. Išvados. Naudotos literatūros sarašas.

Yra išrasta ir plačiai naudojama daugybė grožio priemonių. Nuo atsiradimo pradžios visi ėmė rūpintis savimi, švarintis, gražinti kūną ir veidą. Viena iš grožio procedūrų yra depiliacija, kuri yra plačiai aiškinama nes ne kiekvienas žmogus gerai apie ją nusimano. Depiliacija turi savų trukumų ir privalumų, kuriuos kiekvienas prieš ją atliekant, turėtų žinoti. Dauguma žmonių yra įsitikinę, kad jų puikią išvaizdą gadina pernelyg plaukuotos atviros kūno vietos (pavyzdžiui, želianti barzdelė ar plaukeliais apaugusios kojos), tačiau taip pat didžioji dalis jų nežino kokį tinkamiausią depiliacijos būdą jiems pasirinkti, kokia procedūra geriausiai tiktų jų odos tipui, kaip atlikti depiliaciją ir dar daugybė dalykų, kuriuos turėtų žinoti kiekvienas atliekantis šią procedūrą. Todėl mano tikslas yra supažindinti su šia procedūra, kas jai būdinga, viską kas yra aktualu šiai temai, kad kiekvienas galėtų suprasti ir tinkamai naudoti depiliacijos procedūras. Ketinu paaiškinti kas yra depiliacija, kokie yra jos atlikimo būdai, priežastys bei atskleisti jos privalumus ir trūkumus. Depiliacija nėra plačiai aprašoma, o kai kurie šaliniai netgi teigia klaidingus faktus, tačiau galima rasti puikių informaciniu medicinos tinklapių, kuriuose yra įvairių patarimų, faktų bei ekspertų išvadų ir nuomonių.

Tikslas yra paaiškinti kas yra depiliacija ir atskleisti jos privalumus ir trūkumus.

Uždaviniai:

1. Supažindinti kas yra depiliacija.

2. Pateikti jos atlikimo būdus.

3. Aptarti trūkumus.

4. Pateikti privalumus.

  • Microsoft Word 25 KB
  • 2013 m.
  • 10 puslapių (2343 žodžiai)
  • Kolegija
  • Iva
  • Depiliacijos privalumai ir trukumai
    6 - 2 balsai (-ų)
Depiliacijos privalumai ir trukumai. (2013 m. Sausio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/depiliacijos-privalumai-ir-trukumai.html Peržiūrėta 2020 m. Gruodžio 02 d. 07:56
×
35 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo