Depresija kursinis


Kursinis bendravimas su depresija serganciu pacientu. Skaidres apie depresija. Referatas sergancio zmogaus depresija maudymas.

Lentelių sąrašas. Santrauka (reziumė). Įvadas. Literatūros apžvalga. Depresija. Priežastys. Kas turi polinkį sirgti depresija? Pažeidžiamumo faktoriai. Simptomai. Gydymas. Pagrindiniai gydymo būdai. Kas yra bendravimas. Pacientų ir personalo bendravimo problemos pyktis. Pykčio reakcija priklauso nuo šių faktorių. Pasyvi agresija. Slaugytojų vaidmuo slaugant depresija sergantį pacientą. Problemos, kurios priklauso nuo pacientų elgesio. Slaptas ryšys. “perkėlimo reakcijos”. Problemos, kurios priklauso nuo personalo. Sunkumų sukelia tokios klaidingos elgesio reakcijos. Profilaktika. Tyrimų rezultatų vertinimas. Rezultatų apibendrinimas - lentelės. Išvados. Rekomendacijos. Naudota literatūra. Ištirti paciento gebėjimą bendrauti bei bendravimo svarbą depresijos atveju. Anketa. Ištirti gebėjimą bendrauti bei bendravimo svarbą depresijos atveju. Anketa slaugytojoms.

Depresija yra labai paplitusi liga, kuri gali ištikti kiekvieną.

Depresija yra ne tik bloga nuotaika ar nusiminimas. Tai daugiau negu būti liūdnam ar jausti širdgėlą (gal būt net po netekties). Tai liga, kuri diena po dienos veikia paciento mintis, jausmus, fizinę sveikatą ir elgseną.

Dirbdama psichosomatiniame skyriuje pastebėjau, kad tarp pacientų daugiausia yra sergančių depresija ir ja dažniau serga moterys nei vyrai.

Manau, kad norint užkirsti kelią šiai ligai nepakanka vien žinių apie ją. Reikia žinoti, koks žmogus buvo prieš susirgdamas, kokie jo santykiai su šeimos nariais, bendradarbiais. Ligos baigtis priklauso ne tik nuo gydytojo skiriamų vaistų, bet ir nuo viso medicinos personalo darbo.

Čia daug lemia paciento ir gydytojo bendradarbiavimas, slaugytojos edukacinė funkcija, paciento santykiai su artimaisiais bei pastarojo noras pasveikti.

  • Medicina Kursinis darbas
  • Microsoft Word 39 KB
  • 2013 m.
  • 26 puslapiai (6234 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vilma
  • Depresija kursinis
    10 - 2 balsai (-ų)
Depresija kursinis. (2013 m. Birželio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/depresija-kursinis.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 05:29
×