Depresija referatas


Referatas apie depresiją. Depresija. Depresija. Kas sukelia depresiją? Depresijos rušys. Depresija lietuvoje. Depresija pasaulyje. Kaip atskirti nerimą nuo depresijos. Depresija vyrensiame amžiuje. Depresija padidina alzheimerio ligos riziką? Išvados. Literatūros sąrašas.

Kas yra rizika: nerimas ir depresija? Tai šeimos paveldimumas. "Pažvelgus [ kuomet sutrikimai aiškūs] asmens šeimos istorija , dažnai galime matyti ar tai pirminis nerimas ar depresija ", - sako Juozapas Himle, mokslų daktaras, docentas direktorius nerimo sutrikimai Mičigano universiteto padalinys.

Nerimo sutrikimo pobūdis, taip pat turi įtakos. Obsesinis-kompulsinis sutrikimas , panikos sutrikimas ir socialinė fobija yra ypač susijęs su depresija.

Amžius vaidina svarbų vaidmenį. “Asmuo kuriam išsivysto nerimo sutrikimas pirmą kartą po 40 metų, tikėtina, taip pat depresija, stebi Himle. "Kiti, kuriems pasireiškia panikos priepuoliai pirmą kartą 50 metų dažnai yra depresijos pradžia, arba patiria nerimą ir depresiją tuo pačiu metu."

Sergančių nerimu ar depresija nereikia stengtis prievarta kažką daryti. Reikia bandyti išvengti, ko jie bijo, o ne formuoti įgūdžius, valdyti situacijas, kurios juos sunepatogina. Pakankamai dažnai, socialinių įgūdžių stoka ne pagrindinė priežastis.

Kartais nerimas yra įgyjamas, o kartais jie perduodami vaikams iš tėvų ."Didžiausia grupė depresija/ nerimą jaučiančių vaikų ", sako Yapko. "Sparčiausiai auganti įmonių grupė yra jų vaikai. Jie negali mokyti vaikų, ko jie nežino. Jų noras savo vaikus padaryti geriausiais kelia milžinišką spaudimą. Jie sukuria nerimą / depresija vaikams."

Tyrimo dalykas – miesto pagyvenusių ir senų žmonių depresijos integrali būsena, kurią formuoja depresijos, socialinės sveikatos, sveikatos bendros bū- klės, požiūrio į medicinos pagalbos ir sveikatos politikos kokybę veiksnių tarpusavio sąveika.

Analizuoti duomenys, gauti naudojant geriatrinės depresijos skalę. Duomenys rodo, kad depresijos simptomų turėjo kas antras (50,5%) respondentas. Beveik kas trečiam (32%) respondentui nustatyta lengva depresija ir 8,5% respondentų turėjo ryškius depresijos simptomus. Lengvos ir ryškios depresijos simptomai statistiškai reikšmingai dažnesni moterims.

Žmonės, kurie sirgo depresija yra didesnė tikimybė susirgti Alzheimerio liga, nei žmonių, kurie niekada neturėjo depresijos, pagal tyrimą paskelbtas balandžio 10 “Science Daily” . Tyrime dalyvavo 486 žmonių 60 metų amžiaus 90 kas neturėjo demencijos. 134 žmonės buvo tie, kuriems pasireiškė mažiausiai vienas depresijos epizodas, kad juos paskatino kreiptis į gydytoją.

Dalyviai buvo stebimi vidutiniškai šešerius metus. Per tą laiką 33 žmonėms išsivystė Alzhaimerio liga. Žmonės, kurie patyrė depresiją buvo 2,5 karto labiau linkę plėtoti Alzheimerio ligą, nei žmonės, kurie niekada neturėjo depresijos. Rizika buvo dar didesnė depresijai atsirasti apie šešiasdešimtuosius metus, jie buvo beveik keturis kartus labiau linkę plėtoti Alzheimerio liga nei be depresijos.

  • Microsoft Word 205 KB
  • 2016 m.
  • 12 puslapių (2452 žodžiai)
  • Universitetas
  • Labas123
  • Depresija referatas
    10 - 2 balsai (-ų)
Depresija referatas. (2013 m. Kovo 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/depresija-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 23 d. 07:00
×