Derybos (2)


Įvadas. Istorija. Įmonės veikla. Esamos vadybinės strategijos. Išvados. Naudota literatūra.


Organizavimas- antroji pagrindinė valdymo funkcija. Pati organizavimo funkcija užtikrina kiekvieno konkretaus plano organizacines priemones. Šiame darbe bus nagrinėjama ,,ESO‘‘ valstybės valdomos energetikos įmonės veikla susijusi derybos klausimais, įmonės struktūra. Įmonės gerinimo klausimai, strategijos struktūra, jos gerinimas arba kūrimas.

Taip pat organizacijos vienam iš skyrių vadovauja Paslaugų tarnybos direktorius- sprendžia klausimus susijusius su žmonės ir įmonės teikiamas paslaugas, jų kokybę.

Tinklų ekspoatavimo tarnybos direktorius prižiūri, kad eksplotavimo darbai būtų atlikti laiku ir kokybiškai.

ESO paslaugomis naudojasi didžioji dauguma Lietuvos gyventojų ir juridinių asmenų, Bendrovės EE skirstomieji tinklai dengia visą šalies teritoriją, GD skirstomieji tinklai – didžiąją dalį Lietuvos teritorijos. Bendrovė turi platų ir įvairų suinteresuotų šalių ratą. Atliekant vidinės bei išorinės aplinkos analizes, buvo nustatytos svarbiausios suinteresuotos šalys ir išnagrinėti jų pagrindiniai lūkesčiai bei įtaka, taikant suinteresuotų šalių modelį.

Įmonėje sprendžiama daugybė įvairių klausimų susijusiu su derybomis tarp klijentų bei konkurecingomis įmonėmis, daugybė derybų vyksta ir pačioje įmonėje tarp joje dirbančių žmonių. Dėl geresnių darbo salygų, konkurencingo atlygio bei kam tikrų sąlygų gerinimo.

Vienos iš pagrindinių derybų yra LESTO(ESO) derybos su „Hitachi“ gali virsti investicijomis į elektromobilių infrastruktūrą Neringoje. Kurių metu yra siekiama Neringoje įtvirtinti eletromobilius. Derybos su kitos šalies įmonėmis yra daug svarbesnės negu derybos tarousavyje, jos sprendžia daugybę klausimų susijusių su infrastruktūros gerinimu šalyje arba konkrečioje jos dalyje.

  • Microsoft Word 81 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (858 žodžiai)
  • Universitetas
  • Lina
  • Derybos (2)
    10 - 2 balsai (-ų)
Derybos (2). (2017 m. Gruodžio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/derybos-2.html Peržiūrėta 2018 m. Liepos 21 d. 05:11
×