Derybos versle pokalbio pradžia


Įvadas. Susikoncentravimas į tikslą. Pagrindinės derybų strategijos. Derybų žingsniai. Patarimai kaip nuo derybų stalo pakilti nugalėtojais. Rekomendacijos pokalbio pradžiai. Galimi sunkumai pokalbio pradžioje. Pagrindinės žmonių bendravimo taisyklės. Pasitikėjimo atmosferos sukūrimas. Teisingumo suvokimas. Netiesos šaltiniai.

Derėtis tenka ne tik turguje, bet ir kiekiename gyvenimo žingsnyje. Gyvenimo tėkmė yra tarsi didžiulis derybų stalas, prie kurio nuolat verda diskusijos, keičiasi derybinės aplinkybės, derybų oponentai bei partneriai. Artėjant savaitgaliui, su draugais svarstome, kaip įdomiai ir linksmai jį praleisti, namuose sprendžiame šeimynines dilemas, o darbe susikerta kolegų, klientų ir konkurentų argumentai. Sandorių bei susitarimų meistrai vienbalsiai sutaria, kad derybos – tai menas su mokslo elementais. Menas nepripažįsta instrukcijų ir nurodymų, tačiau derybų mokslas yra kur kas lengviau apibūdinamas.

Dalykiniuose pokalbiuose, derybose dalyvauja ne mažiau kaip dvi pusės, siekiančios bendro tikslo. Derėtis versle tenka nuolatos: priimant ar atleidžiant darbuotoją , sudarat sutartis, sprendžiant teisinius reikalus .

Referato „Dalykinio pokalbio pradžia“ tikslas: suteikti studentas, busimiems verslininkams ir vadovams kuo išsamesnę informaciją apie pokalbio svarbą, jo pradžią.

Padėti praktiškai pasiruošti dalykiniams pokalbiams , neutralizuoti galimus sunkumus pokalbio pradžioje, sukurti pasitikėjimo atmosferą, atskirti teisingumą nuo melo.

  • Vadyba Referatas
  • Microsoft Word 39 KB
  • 2013 m.
  • 17 puslapių (2838 žodžiai)
  • Universitetas
  • Egle
  • Derybos versle pokalbio pradžia
    10 - 4 balsai (-ų)
Derybos versle pokalbio pradžia. (2013 m. Rugpjūčio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/derybos-versle-pokalbio-pradzia.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 12:54
×