Dešimt įsakymų naujajam seimui


10 įsakymų naujajam lietuvos seimui. Isakau mergaite pasiimti isakymas. 10 įsakymų naujajam seimui. Seimo isakymai. Rasinys esu kitokia.

Dešimt įsakymų naujajam seimui lietuvių rašinys.

Aš, Edita Talmontaitė, pristatau Jums dešimt naujojo Seimo įsakymų, kurių jie turės laikytis idealiai pagal visus reikalavimus.

Nors esu dvyliktos klasės moksleivė, nedaug nusimananti apie politiką ir jos įtaką mūsųtautai. Visų paslapčių nežinodama negaliu atstovauti visai Lietuvai ir už ją atsakyti, ką turėtų daryti naujasis Seimas, kad Lietuvoje būtų geriau gyventi. Juk kiekvienas žmogus mato vis kitokią blogybę demokratijoje, vis kitaip vertina senojo Seimo padarytas klaidas. Aš pateiksiu savo nuomonę, įvardinsiu įsakymus. Ir visai nesvarbu, kad kai kuriems jie gali pasirodyti naivūs, tarsi „drambliuko svajonė“... jei Jums rūpi Lietuvos ateitis, tikiu, kad bus įdomi jauno žmogaus nuomonė.

Pirmiausia, mano akys užkliuvo už pačių mažiausių piliečių- darželinukų. Norėčiau, kad jie būtų tinkamai prižiūrimi ir auklėjami. Nesenai per visą Lietuvą nuskambėjo skandalas, kad iš darželio visiškai nepažįstamo vyro buvo pagrobta mergaitė. Nors iš tikrųjų senelis supainiojo anūkę, pasiėmė ne tą mergaitę. Keliu priekaištus valdininkams, kad nesiūlo kurti tokio įsakymo, kuriame būt nurodyta, kad iš darželio gali pasiimti vaikus tik tėvai arba žmogus, kurį butų pristatyta darželio auklėtojai prieš kelias dienas ir panešta, kad būtent šis asmuo paims vaiką, kai jie negalės. Toki būdu išvengsime nelaimingų atsitikimų ir absurdiškų „pagrobimų“. Užsienio šalyse ypatingas dėmesys skiriama vaikų priežiūrai. Turime iš ko pasimokyti ir mes.

  • Microsoft Word 7 KB
  • 2012 m.
  • 2 puslapiai (808 žodžiai)
  • Mokykla
  • Edita
  • Dešimt įsakymų naujajam seimui
    10 - 3 balsai (-ų)
Dešimt įsakymų naujajam seimui. (2012 m. Spalio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/desimt-isakymu-naujajam-seimui.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 15:38
×