Desperatiškas Liudo Vasario noras tapti geru kunigu


Desperatiškas Liudo Vasario noras tapti geru kunigu.

Kiekvienas iš mūsų turime daug norų. Visi stengiamės juos įgyvendinti, bet ne visiems troškimams lemta išsipildyti. Noras norui – nelygus, jeigu žmogus yra verčiamas norėti to apie ką niekuomet nesvajojo. Tai ne noras, tai – kančia. Markas Teliejus yra pasakęs „...juk tai ko netrokšti, tavęs ir neslegia“. Visi turime teisę rinktis. Mano giliu įsitikinimu, geras noras yra tuomet ,kai jį sukelia teisingi motyvai. Tai yra pirmas postūmis siekiant laimės dabar ir ateityje. Neteisingas pasirinkimas gimdo blogus norus, kurie savo ruožtu sukelia įvairiausių nemalonių problemų. Aš norėčiau kalbėti apie desperatišką Liudo Vasario norą tapti geru kunigu.

Liudas Vasaris pripažįsta, jog jo tikrasis pašaukimas būti poetu. Kiekvienam žmogui savojo pašaukimo atradimas yra vienas iš svarbiausių dalykų gyvenime. Visais laikais žmogui būdavo sunku eiti keliu ,kuriam jis nesijausdavo pašauktas. Taip pat ir svarbiausias personažas Liudas Vasaris iš Vinco Mykolaičio Putino romano „Altorių šešėly“ išgyveno sunkius pasirinkimų metus.

  • Lietuvių kalba Esė
  • Microsoft Word 5 KB
  • 2014 m.
  • 1 puslapis (606 žodžiai)
  • Goda
  • Desperatiškas Liudo Vasario noras tapti geru kunigu
    10 - 3 balsai (-ų)
Desperatiškas Liudo Vasario noras tapti geru kunigu. (2014 m. Spalio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/desperatiskas-liudo-vasario-noras-tapti-geru-kunigu.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 10:31
×