Detalių rūšiavimo sistemos projektavimas


Įvadas. Tyrimo objekto analizė. Automatinių valdymo sistemų analizė. Rūšiavimo sistemos. Festo MPS rūšiavimo sistema. Programinės ir techninės įrangos analizė. Valdikliai. Vykdikliai. Jutikliai. Valdyklių programinė įranga. Mikroprocesoriniai valdikliai. Tinklinio valdymo technologijos. Projektiniai sprendimai. Rūšiavimo stendo projektavimas. Sistemos taktogramos ir programos algoritmo sudarymas. Stendo montavimas ir programavimas. Principinės elektrinės schemos sudarymas. Programos sudarymas OMRON valdikliui. Programos sudarymas SIEMENS valdikliui. Programos sudarymas FESTO valdikliui. Programos sudarymas Arduino valdikliui. Rūšiavimo sistemos valdymas per tinklą. Žmonių sauga ir aplinkosauga. Kompiuterių programų sauga. Profesinė rizika. Aplinkosauga. Ekonominiai projekto skaičiavimai. Išvados ir siūlymai. Informacijos šaltinių sąrašas. Santrauka. Priedai.

Šiais laikais automatinio valdymo sistemos inžinėrija yra sparčiai besivystanti sritis. Sukurtos naujos matematinės metodikos įgalino didesniu tikslumu valdyti sudėtingas dinamines sistemas. Valdymo sistemų inžinerija gali būti apibrėžta kaip automatinio valdymo teorijos taikymas praktikoje, pradedant nuo paprasčiausių namų apyvokos reikmenų, kaip skalbimo mašinos, ir baigiant koviniais naikintuvais ir kosminiais įrenginiais. Prie automatinių valdymo sistemų priskiriama ir įvairios rūšiavimo sistemos, kaip ir detalių rūšiavimo sistema. Ši sistema susideda irgi iš tokių pačių dalių ar kitų elementų reikalingų darbui atlikti. Sistemos gali būti įvairios: mechaninės, elektrinės, skysčių, cheminės, finansinės, biologinės ir kt. Sistemos gali būti nagrinėjamos tiek laiko, tiek dažnio, tiek kompleksinių dydžių srityse, priklausomai nuo projektuojamos problemos pobūdžio. Be automatinio valdymo šiuo metu nebūtų įmanoma komunikacija per palydovus, erdvėlaivių skrydžių į kosmosą, efektyvesnės ir saugesnės aviacijos, transporto ir daugelio kitų sričių.

  • Informatika Diplominis darbas
  • Microsoft Word 1637 KB
  • 2014 m.
  • 56 puslapiai (11015 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ernestas
  • Detalių rūšiavimo sistemos projektavimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Detalių rūšiavimo sistemos projektavimas. (2014 m. Gegužės 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/detaliu-rusiavimo-sistemos-projektavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 20:03
×