Detektyvas ''Kęstučio pabėgimas iš Marienburgo pilies''


Detektyvas ''Kęstučio pabėgimas iš Marienburgo pilies''.

„Žadintuvas... Vėl ta prakeikta melodija, raižanti ausis iš pat ankstyvo ryto. Šįryt vėl atsikėliau suerzinta to siaubingo garso. Šiaip ne taip man pavyko jį išjungti ir išsiropšti iš patogios lovos. Jau keletą savaičių miegu tik keturias valandas per parą, numečiau šešis kilogramus ir esu išsekusi labiau nei bet kada anksčiau. Vis dažniau pagalvoju, kas man šovė į galvą, kad pasirinkau studijuoti istoriją. Kvailė. Jau trečius metus mokausi šio dalyko ir kiekvieną dieną gailiuosi savo pasirinkimo. Visada norėjau studijuoti kažką, kas turėtų praktišką pritaikymą gyvenime, tačiau paskutinę akimirką pasirinkau istoriją – ir ką aš sau maniau... Mokausi daug įvairaus šlamšto apie senovę, žinau daugiau faktų apie nuobodžių ir pasikėlusių kunigaikščių bei karalių gyvenimą nei apie savo pačios praeitį, studijuoju pilių planus, kruvinus mūšius, karus, bet iš to nė trupučio naudos. Ak!

Nusipraususi ir apsirengusi susitepiau sumuštinį ir išsiviriau žaliosios arbatos. Šiandien laukia eilinė nuobodi diena pilyje. Šįkart keliausiu į Lenkiją – Marienburgo pilį. Aukšti bokštai, dideli ir erdvūs pustuščiai kambariai su vienu kitu baldu, puošnios lubos, sienos, rankų darbo kilimai, šis tas paauksuota, šis tas parūdiję – kaip man visa tai atsibodo! Dar viena diena šuniui ant uodegos.

Nuo tokių pamąstymų mane atitraukė Melisos skambutis:

-Elžbieta? Jau pasiruošus? Aš jau šalia tavo namų. Išeik, nes pavėluosim, - panikavo Melisa.

-Tuoj nusileidžiu!

  • Lietuvių kalba Namų darbas
  • Microsoft Word 21 KB
  • 2015 m.
  • 4 puslapiai (2320 žodžiai)
  • Karina
  • Detektyvas ''Kęstučio pabėgimas iš Marienburgo pilies''
    10 - 2 balsai (-ų)
Detektyvas ''Kęstučio pabėgimas iš Marienburgo pilies''. (2015 m. Vasario 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/detektyvas-kestucio-pabegimas-is-marienburgo-pilies.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 13:15
×