Devėti drabužiai verslo planas


Lentelių sąrašas. Paveikslų sąrašas. Santrauka. Įvadas. Verslo aprašymas. Verslo idėja ir jos pagrindimas. UAB „DrabužiaiLT“ tikslai. Marketingo planas. Situacijos analizė. Makroaplinkos analizė. Mikroaplinkos analizė. Marketingo komplekso (4P) analizė. Ssgg analizė. Vartotojų aptarnavimas. Rėmimas ir marketingo biudžetas. Gamybinis planas. Gamybinio proceso aprašymas. Patalpos ir įranga. Pav Lietuvos gyventojų skaičius 2009-2014 metais.


Taip pat Lietuvoje pastebima tendencija, kad jaunimas ypač didelį dėmesį skiria dėvėtų drabužių parduotuvėms, nes čia vis dažniau galima rasti labai kokybiškų ir pigių drabužių, kurie yra originalūs ir išskirtiniai. Didėjančios didžiųjų prekybos centrų drabužių kainos, augantis jaunimo noras išsiskirti ir atrodyti originaliai paskatino kurti įmonę, kurios pagrindinė veikla – kokybiškų ir dėvėtų drabužių atgabenimas į Lietuvą, jų rūšiavimas ir perpardavimas kitoms įmonėms ar individualia veikla užsiimantiems prekybininkams, pardavinėjantiems dėvėtus rūbus.

Pažymėtina, kad tai nėra tradicinė dėvėtų drabužių įmonė. Pagrindinis skirtumas lyginant su konkurentais – tai, jog prekiaujama kokybiškais ir žmonių atrinktais drabužiais. Tai reiškia, jog kiekvienas drabužis atrinktas pagal Lietuvos sezoniškumą, be defektų, pasižymintis aukšta kokybe, orientuojamasi į skirtingas auditorijas, skirtingus dydžius nešiojančius žmones, šeimas. Drabužiai pakuojami pagal įvairias kategorijas. Pavyzdžiui, galima įsigyti rūbus skirtus tik žiemai, vasarai, moterims, vyrams ar vaikams. Taip pat galima įsigyti ir šeimynines pakuotes, kuriose galima rasti visiems šeimos nariams skirtų rūbų.

Šios verslo idėjos unikalumas yra tai, kad prekybininkai gali orientuotis į jų tikslinę auditoriją, pavyzdžiui, jeigu pardavėjas žino, kad daugiausiai jų parduotuvėje lankosi moterys, gali perpirkti rūbus, kurie yra skirti tik moterims. Taip pat vienas svarbiausių UAB „DrabužiaiLT“ išskirtinumas itin aukštos kokybės užtikrinimas, kas gali padėti pardavėjams padidinti pajamas ir klientų srautą bei jų pasitikėjimą ir lojalumą. Žinant tendencijas, kad Lietuvos gyventojų vartojimas yra aukštas, o kokybės kriterijai tik didėja, tai gali būti ir pagrindinis įmonės pranašumas rinkoje.

Įmonės „DrabužiaiLT“ vizija – tapti pirmaujančia dėvėtų drabužių didmenine veikla užsiimančia įmone Lietuvoje.

Įmonės misija - tapti pirmaujančia dėvėtų drabužių pardavimo įmone Lietuvoje, pasiūlyti didžiausią, kokybiškiausią ir stabiliausią prekių pasirinkimą.

Įmonės tikslas - užtikrinti prekių kokybę ir stabilumą, pateikti didelį prekių asortimentą, patenkinti kliento poreikius, nuolat tobulėjant ir prisitaikant prie besikeičiančios rinkos.

Pagrindinis tikslas – sukurti verslą, kuris taptų pirmaujančia dėvėtų drabužių didmenine veikla užsiimančia įmone Lietuvoje.

Ekonominis tikslas – pradėjus verslą turėti nuolatinius pirkėjus, kurie pastoviai pirktų UAB „DrabužiaiLT“ prekes ir didintų įmonės pelną. Lyginant pirmuosius ir antruosius įmonės gyvavimo metus, pelnas turėtų išaugti ne mažiau kaip 20 proc.

Socialinis tikslas – sukurti naujas darbo vietas, kuriose galėtų dirbti įvairaus amžiaus ir įvairių socialinių grupių žmonės. Laiku ir nuolat mokamas atlyginimas, kuris gali didėti remiantis įmonės pelno augimu, visiems darbuotojams suteikiamos visos socialinės garantijos.

Remiantis 1.2. paveikslu, kuriame vaizduojami verslo plane išsikelti trys tikslai: pagrindinis, ekonominis ir socialinis, galima teigti, kad orientuojantis į juos galima pasiekti verslo įgyvendinimo sėkmės.

Kiekviena įmonė vykdydama savo veiklą turi kuo išsamiau išanalizuoti makroaplinką tose šalyse, kuriose vykdoma veikla, todėl šiai aplinkai tyrinėti naudojama PEST analizė, kuri apima Lietuvos ekonominę, teisinę – politinę, technologinę, socialinę – kultūrinę aplinkas.

LR akcinių bendrovių įstatymas, kuris apibrėžia įmonės veiklą, jos veiklą reguliuojančius įstatymus ir pan.;

LR prekybos įstatymas, kuris apibrėžia prekybinės veiklos sampratą ir subjektus;

Tai pagrindiniai LR įstatymai, kurie reglamentuoja analizuojamos įmonės veiklą. Remiantis kiekvienu įstatymu, įmonė planuoja savo veiklą, prižiūri finansus ir teikia reikalingas ataskaitas valstybės institucijoms.

  • Microsoft Word 337 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 29 puslapiai (5318 žodžiai)
  • Kolegija
  • Tomas
  • Devėti drabužiai verslo planas
    10 - 3 balsai (-ų)
Devėti drabužiai verslo planas. (2017 m. Vasario 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/deveti-drabuziai-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Liepos 17 d. 04:41
×