Diagramos ir duomenų vizualizacija


Vizualizacija. Metais William Playfair pirmąkart panaudoja linijinę. Grafikai buvo naudojami matyti įvairių šalių importo bei eksporto progresą per tam tikrą laiką. Kas yra duomenys ir kaip juos perteikti? Duomenys - formalizuotas informacijos vaizdinys, tinkamas perduoti kitiems, suvokti ir apdoroti. Tableau Software ImagePlot. Kaip duomenis ir informaciją vizualizuoti? Internetinių tinklų vizualizacija. Juostinė diagrama (bar chartStreamgraph. Treemap. Gantt Chart. Scatter Plot (3D“Yra melas, bjaurus melas ir statistika. ”. Mark Twain. Statistika gali būti klaidinanti ir melaginga. Grafiko sudėtinės dalys. Vizualieji ženklai - duomenys perteikti per formas ir spalvas Koordinačių sistema Kontekstas. Vizualieji ženklai. Jų padėtis. Laukas, jame išdėstyti elementai, jų tvarka. Koordinačių sistema. Jos sudedamosios dalys, kaip numeracija raidiniai vienetai matavimo vienetai. Suteikia pateikiamai informacijai aiškumo ir konkretumo, žiūrovą nukreipia teisinga linkme. Kaip duomenis pateikti aiškiai, tiksliai ir suprantamai? Surinktus duomenis, pristatant auditorijai. Kam būtinas dizainas, spalvos ir paryškinimai? Vizualizacija.

1786 metais William Playfair pirmąkart panaudoja linijinę, stulpelinę bei skritulinę diagramas savo knygoje pavadinimu “The Commercial and Political Atlas”.

Statistika gali būti klaidinanti ir melaginga; Sudarančiojo atsakomybė yra rodyti tiesą, teisingais duomenimis paremtą statistiką;.

Jų padėtis, dydis; Ilgis arba aukštis. Pvz. stulpelinėse diagramose stulpelių skirtumas; Kampas. Pvz. skritulinėse diagramose esanti skritulio dalis; Kryptis. Pvz. Vektoriniuose grafikuose naudojamos vektorių kryptys; Formos, jų dydžiai;.

Laukas, jame išdėstyti elementai, jų tvarka; Spalva Kaip vieną iš sudėtinių grafiko dalių yra vizialiųjų ženklų suvokimas;.

Kaip duomenis pateikti aiškiai, tiksliai ir suprantamai ?

Surinktus duomenis, pristatant auditorijai, būtina atkreipti dėmesį į pateiktas etiketes, pavadinimus bei tekstus, kurie sudomintų skaitytojus ir leistų jiems suprasti, apie ką bus kalbama.

  • Ekonomika Skaidrės
  • MS PowerPoint 3545 KB
  • 2015 m.
  • 23 puslapiai (355 žodžiai)
  • Evaldas
  • Diagramos ir duomenų vizualizacija
    10 - 10 balsai (-ų)
Diagramos ir duomenų vizualizacija. (2015 m. Vasario 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/diagramos-ir-duomenu-vizualizacija.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 14:03
×