Didieji geografiniai atradimai skaidrės


Didieji geografiniai atradimai ppt. Didieji geografiniai atradimai priezastys. Didieji geografiniai atradimai testas. Didziuju geografiniu atradimu priezastys. Po didziuju geografiniu atradimu. Snaige. Didieji geografijos atradimai. Didieji geografiniai atradimai power point. Didieji geografiniai atradimai padariniai. Didieji pasaulio atradimai.

Didieji geografiniai atradimai. Įvadas. Geografinių atradimų priežastys. Kelionių bei atradimų pradžia. Faktai. Atradimų pokyčių pasekmė:. Svarbios datos.

Ispanijos ir Portugalijos valdovai sutikdavo paremti jūrininkus nors ir rizikuodami. K. Kolumbą parėmė ispanų valdovas, gavęs iš Kolumbo raštišką sutikimą, kad jo atrastos žemės priklausys jo kelionę parėmusiai valstybei.

Portugalai ir Ispanai turėjo didžiulę jūreivystės patirtį. Jau XV a. portugalai jau kontroliavo kai kurias Afrikos sritis, Atlanto vandenyno pakrantėse. Taip pat portugalas Henrikas Jūrininkas buvo įsteigęs locmanų mokyklą, kuri fiksuodavo visų ekspedicijų informaciją.

  • MS PowerPoint 487 KB
  • 2012 m.
  • 20 puslapių
  • Arunas
  • Didieji geografiniai atradimai skaidrės
    10 - 1 balsai (-ų)
Didieji geografiniai atradimai skaidrės. (2012 m. Spalio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/didieji-geografiniai-atradimai-skaidres.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 05 d. 21:39
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!