Didieji užsienio vadybininkai


Clayton Christensen. Jis dirba profesoriumi Harvardo verslo mokykloje. W. Chan Kim ir Renee Maulborgne. Vijay Govindarajan. Vijay Govindarajan. James C. Collins. Amerikos verslo konsultantas. Michael E. Porter. Laikomas vienu iš šiuolaikinio verslo strategijų pradininkų. Roger Martin. Marshall Goldsmith. Marcus Buckingham. Don Tapscott. Malcolm Gladwell. Literatūra. Insead’s global thought.

Jis dirba profesoriumi Harvardo verslo mokykloje. Yra plačiai vertinamas kaip vienas iš pasaulyje pirmaujančių inovacijų ir augimo ekspertų. Profesoriaus knyga “The Innovator's Dilemma” gavo Verslo knygos apdovanojimą (“Global Business Book Award”) už geriausią metų knygą šioje srityje. Taip pat parašė keletą knygų, kuriose nagrinėja vadovavimo mokykloms problemas, JAV sveikatos apsaugos sistemą ir siūlo sprendimus problemoms išspręsti. 2000m įkūrė konsultacinę firmą, kuri naudoja savo teorijas, siekiant padėti kitoms įmonėms plėstis.

Vijay Govindarajan, dar žinomas kaip VG, Tarptautinio verslo profesorius Dartmouth koledžo Verslo mokykloje, yra vienas iš žymiausių strategijos ir inovacijų ekspertų pasaulyje. Buvęs „General Electric's“ vyriausiasis inovacijų konsultantas, išleido 9 knygas, žymiausios iš jų – „Ten Rules for Strategic Innovators“ ir „The Other Side of Innovation“. Drauge su GE's vadovu Jeffrey Immelt ir ilgamečiu kolega Chris Trimble, VG išleido straipsnį „How GE Is Disrupting Itself“ (2009), kuriame pristatoma atvirkštinės inovacijos idėja, kuri vėliau buvo pripažinta viena iš svarbiausių dešimtmečio idėjų verslo pasaulyje.

  • MS PowerPoint 181 KB
  • 2016 m.
  • 17 puslapių (472 žodžiai)
  • Kolegija
  • Agnė
  • Didieji užsienio vadybininkai
    10 - 9 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Didieji užsienio vadybininkai. (2015 m. Balandžio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/didieji-uzsienio-vadybininkai.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 17 d. 13:33
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo