Didysis hadronų priešpriešinių srautų greitintuvas


Didysis hadronų priešpriešinių srautų greitintuvas. Didysis hadronų priešpriešinių srautų greitintuvas (angl. Didysis hadronų srautų greitintuvas. Visas projektas (projektavimas. Didysis hadronų priešpriešinių srautų greitintuvas buvo pastatytas Europos branduolinių tyrimų organizacija (CERN). Hadrono pastatymas. Mokslininkai tikisi, kad šis greitintuvas padės atsakyti į šiuos klausimus Ar Higso mechanizmas. Pagrindinai uždaviniai. Greitintuvas sumontuotas 50–175 m po žeme esančiame. Konstrukcija. Maksimaliu pajėgumu dirbančiame greitintuve kiekvienas skriejantis protonas turės 7 TeV energiją. Pirmieji protonų pluoštai į greitintuvo žiedą įleisti 2008 m. Bandomasis paleidimas. Lhc eksperimentai alice atlas cms lhcb lhcf totem. Eksperimentai. Alice (a large. Alice. Atlas (a toroidal. Atlas. Kompaktiškas miuonų solenoidas. Cms. LHCb (Large Hadron. Lhcb. LHCf (Large Hadron. Lhcf. Totem (total cross.

Didysis hadronų priešpriešinių srautų greitintuvas buvo pastatytas Europos branduolinių tyrimų organizacija (CERN), išbandyti įvairias prognozes, didelės energijos fizikos, įskaitant bandymų hipotetinis Higso bozonas ir didelė šeima naujų dalelių egzistavimo ketinimą prognozuojamas supersimetrijos. Jis buvo pastatytas bendradarbiaujant su daugiau nei 10000 mokslininkų ir inžinierių iš daugiau nei 100 šalių, taip pat šimtai universitetų ir laboratorijų.

Mokslininkai tikisi, kad šis greitintuvas padės atsakyti į šiuos klausimus: Ar Higso mechanizmas, kuris pagal standartinį modelį suteikia dalelėms masę, yra teisingas? Ar tikslesnės bariono masės apskaičiavimas patvirtina standartinį modelį? Ar egzistuoja supersimetrija? Kokie yra simetrijos pažeidimai tarp medžiagos ir antimedžiagos? Ar egzistuoja kiti matavimai, kuriuos nuspėjo superstygų teorija, ir ar galima juos „pamatyti“? Kokia yra tamsiosios energijos, kuri sudaro 96 % visatos masės, prigimtis? Kokia yra gravitacinės sąveikos prigimtis?

  • MS PowerPoint 1762 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (985 žodžiai)
  • Mindaugas
  • Didysis hadronų priešpriešinių srautų greitintuvas
    10 - 3 balsai (-ų)
Didysis hadronų priešpriešinių srautų greitintuvas. (2015 m. Gegužės 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/didysis-hadronu-priespriesiniu-srautu-greitintuvas.html Peržiūrėta 2019 m. Gegužės 24 d. 07:52
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!