Didžiausi teroro aktai pasaulyje


Didziausi teroristiniai aktai pasaulyje. Terorizmo aktai pasaulyje.

Įvadas. Rugsėjo 11-osios teroro aktas. Teroro aktas Maskvoje. Kruvinasis išpuolis Madride. Vieni pirmųjų teroro aktų. Išvados. Literatūra.

Pastaruoju metu įvarūs teroro aktai vis dažniau sukrečia skirtingų šalių gyventojus. Teroristai sugeba patekti net į labiausiai saugomas vietas : metro, autobusus, traukinius, lėktuvus. Taip pat daug išpuolių įvykdomi tiesiog gatvėse ar dažnai lankomose vietose: kavinėse, prekybos centruose. Nors Lietuva nepasižymi ,,karštuoju tašku“, tačiau išpuoliai vykdomi ir netolimose šalyse – Rusijoje, Ukrainoje, Ispanijoje. Tai leidžia suprasti, kad teroro aktai vyksta ne kažkur tolimose šalyse, nors ir tai baugina, bet čia, visai netoli. Dažni klaidingi pranešimai apie Lietuvoje padėtus sprogmenis gal jau ir nebegąsdina taip, kaip anksčiau, tačiau vis dėl to niekas nežino, kada tas pranešimas bus teisingas.

Darbo tikslas : supažindinti su didžiausiais teroro aktais, įvykdytais visame pasaulyje. Nurodyti žinomas priežastis, aukų skaičių, lėšas, reikalingas likviduoti padarinius.

Darbo uždaviniai :

Išsamiai supažindinti su Rugsėjo 11-osios teroro aktu

Išsamiai supažindinti su Maskvos oro uoste įvykdytu teroro aktu

Išsamiai supažindinti su Madride įvykusiu teroro aktu

Supažindinti su teroro aktų istorija.

2001 m. rugsėjo 11 d. įvykių chronologinė seka:

Dėl teroro aktų žmonės įvairiose šalyse gyvena baimėje dėl savo gyvybės, teroro aktų sukelti padariniai kenkia gamtai bei sveikatai. Tai įvelia valstybes į dar didesnius tarptautinius konfliktus, skursta ekonomika, nes valstybės vis daugiau lėšų išleidžia saugumui užtikrinti bei kariniams veiksmams – kaip atkirčiui teroro aktams – įvykdyti.

Teroro aktai nėra naujiena, tačiau galima sakyti, kad XXI amžiuje jie padažnėjo. Teroro aktai vykdomi visur. Mano darbe buvo išsamiai aprašyti trys teroro aktai: pirmasis – lėktuvuose; antrasis – oro uoste; trečiasis – traukiniuose. Tai parodo, kad negalime būti užtikrinti, jog yra bent viena saugi vieta, kur tikrai nebus įvykdytas išpuolis, tačiau informacija, pateikta šiame darbe, padės suprasti, ko galime tikėtis iš teroristų.

  • Microsoft Word 127 KB
  • 2015 m.
  • 14 puslapių (2206 žodžiai)
  • Universitetas
  • Greta
  • Didžiausi teroro aktai pasaulyje
    10 - 4 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Didžiausi teroro aktai pasaulyje. (2015 m. Balandžio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/didziausi-teroro-aktai-pasaulyje.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 15 d. 11:29
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo