Didžiausio JAV banko veiklos ypatumai


Įvadas. JPMorgan Chase & Co“ banko susiformavimas. Dabartinė ,,JPMorgan Chase & Co“ banko situacija. Jpmorgan chase & co. “ banko veikla. Vartotojų ir Bendruomenės Bankininkystė. Įmonių ir investicijų bankininkystė. Komercinė bankininkystė. Turto valdymas. Korporacijos segmentas. Išvados. Literatūros sąrašas.


Per banko ilgą ir žymią istoriją, pirmiausia buvo tvirtai pasiryžta įgyvendinti klientų interesus. Patikėta atsakomybė apibrėžia banko santykį su klientais ir verčia informuoti apie kiekvieną sprendimą, kurį bankas priima jų vardu. Šis pagrindinis principas yra verslo pagrindas, kadangi bankas dirba, kad suprastų klientų poreikius, siūlo kompetentingą konsultaciją, vykdo strategijas, generuoja perteklines pajamas ir priima sprendimus pasaulinio lygio klientams.

lyderį investicinėje bankininkystėje, finansinėse paslaugose vartotojams ir smulkiajam verslui, komercinėje bankininkystėje, finansinio sandorio apdorojime ir turto valdyme.

Vartotojų ir bendruomenės bankininkystė (Consumer & Community Banking) turi ryšį su beveik 53 milijonais namų ūkių - beveik pusė jų yra JAV. „JPMorgan Chase & Co.“ aptarnauja žmones, šeimas ir firmas per daugialypius kanalus — daugiau kaip 5 600 banko filialų ir 20 500 bankomatų, taip pat mobilios bankininkystės programėlę. Kaip jau buvo minėta, vartotojų ir bendruomenės bankininkystė skirstoma į vartotojų ir verslo bankininkystę (vartotojų bankininkystę, verslo bankininkystę, chase turto valdymą), paskolų bankininkystę (paskolų teikimą, paskolų paslaugas, nekilnojamojo turto portfelius) bei korteles, prekybos paslaugas ir automobilių paskolas (kortelių paslaugos, kreditinė kortelė, prekybos paslaugos, paskolos studentams).

Apie kiekvieną jų trumpai: vartotojų ir verslo bankininkystė siūlo indėlius, investicijų produktus ir paslaugas vartotojams ir skolinimo, indėlių ir grynųjų pinigų valdymo ir mokėjimo sprendimus mažoms bei vidutinėms įmonėms. Paskolų Bankininkystė apima paskolos išdavimą ir aptarnavimą, taip pat kaip portfelius susidedančius iš gyvenamųjų ir nuosavo kapitalo paskolų. Kortelių paslaugos, skirtos kreditinių kortelių vartotojams ir mažoms įmonėms, yra teikiamos mokėjimo paslaugos verslo ir viešojo sektoriaus klientams, užmokesčio tvarkymo paslaugos prekiautojams ir automobilio bei studento paskolos.

Vartotojų ir bendruomenės bankininkystės grynasis pelnas 2014m. buvo 9.2 milijardai dolerių, 17% arba 1.9 milijardo mažesnis nei 2013 metais dėl didesnių kredito išdavimo nuostolių ir mažesnių grynųjų pajamų. Grynosios pajamos buvo $44,4 milijardai, $2,2 milijardais ar 5 % mažiau lyginant su ankstesniais metais. Grynosios palūkanų pajamos buvo $28,4 milijardai, tai yra 554 milijonais dolerių arba 2% mažiau. Ne palūkanų pajamos buvo $16,0 milijardų, sumažėjimas siekė $1,6 milijardų, kuriuos lėmė žemesni būsto paskolų mokesčiai ir susijusių pajamų sumažėjimas. Kredito nuostolių atsargai buvo skirta $3,5 milijardai, palyginti su $335 milijonais ankstesniais metais. Tam, kad būtų galima skirti tiek lėšų, teko sumažinti mokesčius, skirtus paskolų nuostoliams ir grynųjų mokesčių nurašymams. Ne palūkanų išlaidos buvo $25,6 milijardų, tai $2,2 milijardais mažiau nei ankstesniais metais, o tai lėmė mažesnės paskolų bankininkystės išlaidos.

Vartotojų ir verslo bankininkystės grynasis pelnas buvo $3.4 milijardai, $500 milijonų, arba 17% daugiau nei praėjusiais metais dėl auštesnių grynųjų pajamų. Grynosios pajamos buvo $18.2 milijardo arba 5% didesnės. Grynosios palūkanų pajamos buvo $11,1 milijardo,  $384 milijonais daugiau palyginti su praėjusiais metais, tai lėmė didesni indėlių balansai. Ne palūkanų pajamos buvo $7,2 milijardai, $430 milijonų daugiau, tai lėmė didesnės investavimo pajamos, kurios rodo klientų investuoto turto rekordą, aukštesnes debetinių kortelių pajamas, atspindinčias sandorių apimties padidėjimą ir didesnius su indėliais susijusius mokesčius. Ne palūkanų išlaidos buvo $12,1 milijardo, tiek pat kiek ankstesniais metais, tai rodo mažesnes išlaidas verslo efektyvumo įgyvendinimui, kurias atsvėrė padidėjusios išlaidos kontrolei.

Paskolų bankininkystės grynasis pelnas buvo $1.7 milijardai, nukrito net $1.5 milijardo, arba 48%, nuo praėjusių metų, tai lėmė mažesnė nauda iš kredito nuostolių ir mažesnės grynosios pajamos, tačiau tai iš dalies atsvėrė mažesnės ne palūkanų išlaidos. Grynosios pajamos buvo $7,8 milijardai, sumažėjimas siekė $2,4 milijardų, ar 24 %, palyginti su 2013m. Grynosios palūkanų pajamos buvo 4,2 milijardai dolerių, nusmuko net $ 529 milijonų, arba 11%, tai lėmė kainų skirtumo sumažėjimas ir mažesni paskolų balansai. Ne palūkanų pajamos buvo $3,6 milijardai, sumažėjimas siekė $1,9 milijardų, ar 34 %, tai lėmė mažesni būsto mokesčiai ir susijusių pajamų sumažėjimas. Už kredito nuostolius numatyti buvo $217 milijonų, palyginti su $2,7 milijardais ankstesniais metais. 2014 metai parodė $700 milijonų sumažėjimą paskolų nuostolių išmokoms, kas atspindi, jog 2013 metais į sąnaudas buvo įtraukti $ 3,8 mlrd., skirti sumažinti išmoką paskolų nuostoliams.

  • Ekonomika Referatas
  • Microsoft Word 864 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 23 puslapiai (3657 žodžiai)
  • Universitetas
  • Matas
  • Didžiausio JAV banko veiklos ypatumai
    10 - 10 balsai (-ų)
Didžiausio JAV banko veiklos ypatumai. (2016 m. Vasario 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/didziausio-jav-banko-veiklos-ypatumai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 21:09
×