Dielektrikų elektrinio atsparumo tyrimas


Dielektriku atsparumo tyrimas. Atsparumo laboratoriniai. Dielektriku elektrinio atsparumo nustatymas. Oro pramušimas.

Darbo tikslas. Susipažinti su: oro ir kietų dielektrikų elektriniu atsparumu ir jo nustatymo metodais; izoliatorių paviršiniu išlydžiu ir jo įtampos nustatymo metodais; barjeriniu efektu ir jo panaudojimu izoliatechnikoje; elektrodų formos daroma įtaka kietų dielektrikų ir oro izoliacimam atsparumui.

Susipažinti su: oro ir kietų dielektrikų elektriniu atsparumu ir jo nustatymo metodais; izoliatorių paviršiniu išlydžiu ir jo įtampos nustatymo metodais; barjeriniu efektu ir jo panaudojimu izoliatechnikoje; elektrodų forkai elektrodai buvo plokštuma-smaigalys prie maksimalios įtampos elektrinis pramušimas įvyko esant mažesniam nei mm atstumui tarp elektrodų. kai elektrodai buvo rutulys-smaigalys pramušimas įvyko taesant elektrodams plokštuma-smaigalys, be popieriaus pramušimas įvyksta esant mm atstumui ir kv įtampai. Įdėjus popieriaus lapą prie to paties atstumo pramušimas įvyksta esant kv įtampai. kai elektrodai buvo rutulys-smaigalys, prie to paties mm atstumo, pramušimas įvyko esant kv, o kai [dėjome popierį pramušimas įvyko prie kv.

  • Microsoft Word 6 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (210 žodžiai)
  • Universitetas
  • Dielektrikų elektrinio atsparumo tyrimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Dielektrikų elektrinio atsparumo tyrimas. (2011 m. Birželio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/dielektriku-elektrinio-atsparumo-tyrimas.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 05 d. 15:41
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo